PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627062}
7,4 2 194
oceny
7,4 10 1 2194
Dota 2
powrót do forum gry Dota 2

Od kwietnia gram po kilka gier dziennie w betę i gra jest bardzo obiecująca. Tak, to prawda że ma wyjść jako f2p i Valve będzie zarabiało tylko na przedmiotach ze sklepu.

ocenił(a) grę na 9
Billy_Welsh

Gra się bardzo przyjemnie, grałem w betę kilka miesięcy temu i było przeciętnie więc wróciłem do HoN'a ale kilka dni temu znowu sprawdziłem Dote i zdecydowanie gameplay jest ciekawszy, poprawili kilka niedociągnięć, trochę bardziej dynamiczniejsza rozgrywka jest w tej chwili. Godna kontynuacja Doty z Warcrafta jak dla mnie.

AVVOL

Tak, grałem z HoN'owcami którzy twierdzili właśnie, że DotA jest wolniejsza. Jeden z nich wrócił do Doty dopiero jak wyszła Luna :D

ocenił(a) grę na 9
Billy_Welsh

Faktycznie jest wolniejsza, nie znaczy to, że gorsza jednak ciężko się przestawić po 2 latach dynamicznego HoNa :p Dla mnie głównym czynnikiem dla którego wróciłem do Doty jest Templar Assassin a i patent z ciuchami dla bohaterów też ciekawy.

ocenił(a) grę na 9
AVVOL

Poza tym HoN schodzi na psy, każdy nowy hero coraz to bardziej OP albo bez synergii i sensu. LoL to w ogóle jakies nieporozumienie więc pozostaje Dota 2 i kto wie, może w przyszłości Blizzard Dota :)

AVVOL

Blizzard Dota. Płać abonament, albo nie zgankujesz topa ;p
Do doty teraz wychodzą update'y w stylu zmiany ceny wardów, albo podstawowego kuriera, więc robi się coraz ciekawiej

ocenił(a) grę na 9
Billy_Welsh

Jak Blizzard to rozwiąże to już zobaczymy, oni faktycznie są zachłanni jak mało kto. Wierze, że valve jednak tego nie schrzani. Oni i tak utrzymują się z samego steama więc raczej nie będą się chcieli nachapać na docie :>

AVVOL

Po tym jak niecałe dwa tygodnie temu niektórym dali po 2 invite'y a wszystkim po jednym obowiązkowo widać, że zachłanni nie są ;p
btw polecam statystyki steama. Dota 2 jest aktualnie najpopularniejszą grą na steam

ocenił(a) grę na 9
Billy_Welsh

W fazie CB, to ja się pytam co będzie po premierze :D ?

ocenił(a) grę na 10
AVVOL

A co ma być po premierze? Do bety dostać się łatwo, są na niej organizowane turnieje, po samej grze też ciężko stwierdzić, że to jeszcze beta.

Z resztą faza beta jest chyba tylko dlatego, że nie skończyli przenosić wszystkich postaci (zostało ich 16 - chyba że zrezygnują z Techies :P)

ocenił(a) grę na 9
rAd_

Weź pod uwagę, że w związku z tym, że gra nie ma jeszcze premiery to w zasadzie w żaden sposób nie ma reklamy. Żadne kanały dystrbucji nie reklamują doty no chyba, że steam :) więc w dalszym ciągu player base zwiększy się drastycznie po premierze - tak uważam.

ocenił(a) grę na 6
rAd_

Nie ma szans, że zreygnują z Techies, mimo to, że gra już betą nie jest, to nadal dodają nowe postacie, po abbadonie wychodzi commander a po nim planują techiesa, chyba, że coś się zmieni jeżeli ludzie którzy kupili compendium wybiorą coś innego (jeżeli to będzie miało miejsce) np. ember spirita, tak czy inaczej, jeżeli będą musieli z czegoś zrezygnować, to będzie to winter wywern :P

ocenił(a) grę na 10
oloczk22

własnie cos zwolinili ostatnio z patchowaniem i bohaterami :/ ...technies bedzie podobno na koncu, bo community go nie chce zbyt szybko, pit lord wychodzi po Legionie...po za tym ostatnio nawet klucze rzucili taniej :)

Mysle ze Velve da rade i nie bedzie tak zachłanne jak Blizz czy Riot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones