PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627062}
7,4 2 194
oceny
7,4 10 1 2194
Dota 2
powrót do forum gry Dota 2

INVITE DOTA2 

ocenił(a) grę na 8

Jakby ktoś by chciał mam 8 zaproszeń. Chcesz zaproszenie podaj swój nick na Steamie tu albo na PW.

LxDead

Propozycja już pewnie nieaktualna?

MisterGonzo

Hie hie :P Dobra, to ja poproszę, nick taki jak tutaj.

ocenił(a) grę na 8
MisterGonzo

propozycja cały czas aktualna. jeśli skończą mi się klucze (w co szczerze wątpię)powiadomię o tym tutaj ;]

LxDead

to ja poproszę klucz:) nick: leszczu1990

ocenił(a) grę na 8
2482045

jest dwóch użytkowników o tym nicku. Jeśli to nie problem wyślij mi swój adres e-mail na pw lub dodaj mnie do znajomych na steamie. Moj nick : SaviorOfEquestia. Gdyby ktoś jeszcze był chętny na invite do gry niech dodaje mnie na steamie i pisze w sprawie zaproszenia.
Pozdrawiam.

LxDead

Też prosiłbym o klucz, tylko jestem nowym urzytkownikiem na steamie tzn. że nie mogę zapraszać znajomych i mam ograniczone konto, czytałem że aktywacja konta kluczem dajem pełne możliwości. Chętnie przetestowałbym dote 2, dlatego jeżeli byłbyś tak uprzejmy i napisał na pw albo dodał do znajomych na kliencie steam byłbym niezmiernie wdzięczny :) mój nick to też j3rvis.

LxDead

Jeśli masz jeszcze ten ostatni klucz to poproszę i bede bardzo wdzięczny. ;)

ocenił(a) grę na 8
MatiZneedSpeed

podaj mi swój nick na PW. kluczy mam sporą ilość więc martwić się nie trzeba że braknie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones