PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611262}
7,1 7 399
ocen
7,1 10 1 7399
Dragon Age II
powrót do forum gry Dragon Age II

Pytanie do tych co przeszli. Czy dwójka ma tak samo nudne zadania jak jedynka? Gram w Origins już 38 godzin i niestety muszę się już zmuszać, schemat goni schemat czyli - łażenie bo zamkniętych powtarzającyh się, brzydkich lokacjach, co chwila identyczna nudna walka, na koniec jakiś boss a przedtem nasza decyzja po której stronie się opowiedzieć. Czy to śmiganie po lasach Brocilon, czy odnalezienie Urny, czy też łażenie po tych ścieżkach pod ziemią - wszystko jest cholernie podobnie aż niesmak człowieka ogarnia. Po genialnej trylogii Mass Effect (dla mnie to arcydzieło) chciałem zagrać w inny tytuł Bioware i się zawiodłem. Dragon Age Origins jest 2-3 klasy niżej od ME. Oczywiście ma swoje plusy jak ogromna ilość dialogów, decyzje, ciekawa fabuła ale to wszystko okraszone jest słabiutkim gameplayem, schematami i beznadziejną grafiką (nie licząc modeli postaci) Tak więc moje pytanie, czy dwójka w rozgrywce oferuje coś więcej? I czy walka jest ciekawsza? Z góry dziękuje za odpowiedź.

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

Co do powtarzających się lokacjach to masz rację. Zadania są głównie tylko o magach, templariuszach i qunari i w większości musisz je wykonać bo inaczej nie możesz przejść w inny rok. według mnie 1 była lepsza od 2 bo też jak pisałeś ma lepszą fabułę. W 2 wojownikiem bronią dwuręczną i magiem szybciej zadajesz obrażenia a łotrzykiem walisz albo łukiem albo mega szybko zasuwasz zadając wiele obrażeń naraz małymi sztyletami. Jeśli też wolisz kupywać rzeczy u handlarzy to trochę forsy stracisz w porównaniu do1, a jak zbierasz łup z trupów to w większości to śmieci, które możesz sprzedać za parę miedziaków. mam nadzieję że pomogłam pozdro
ps w 1 był las brecillian ;) jak byś się chciał czegoś więcej dowiedzieć to pisz

ocenił(a) grę na 7
olnama11

Tak tak, Brecillian, :) nie wiem czemu napisałem Brocilon (las z książek Sapkowskiego o Wiedźminie) Czyli dwójka jest ogólnie dynamiczniejsza?
Chyba jednak się skuszę jak dokończę DA1. Dla mnie DA1 wciąga fabularnie ale jak gram 2-3 godziny zaczyna nużyć powtarzalność lokacji, walk itd, po prostu chyba lepiej mi się w to gra w małych seriach.

ocenił(a) grę na 7
olnama11

Przeszedłem wczoraj Draogn Age : Origins, fajne zakończenie, fajne wybory i mam 2 pytania:

1.Czy opłaca się dalej grać swoją postacią w dodatku Przebudzenie? Też będą tak epickie przygody jak w podstawce? Podobno nie jest zbyt dobry ten dodatek...
2. Jak wpływają save'y z jedynki na świat gry z dwójki?

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

1. Co do dodatku to nie wiem bo go nie kupywałam
2. Decyzje w 1 mogą się pojawić w 2 np. Alistair jako król czy jako zwykły szary strażnik, możesz spotkać w Kirkwall uciekającego członka rodziny Harrowmonta czy jak mu tam przed gwardzistami Behlena lub elfy, które chcą zabić człowieka za to, że on gdy był wilkołakiem zabił czyjąś matkę. W gospodzie pod wisielcem można gadać z barmanem który ci często powie co się wydarzyło w Fereldenie. Jak mi się coś przypomni to ci jeszcze napisze

ocenił(a) grę na 7
olnama11

Dziękuję za odpowiedź.:) Mam ostatnie pytanie, znasz jakieś fajne mody do dragon age 2? Mody które poprawiają nieco rozgrywkę? Czy się w to nie bawisz? Np podobno duża wadą jest powtarzalność lokacji w DA:2.

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

Tak jak już wcześniej pisałam lokacje często się powtarzają ;) Do DA2 na ps3 ściągnęłam sobie czarne emptorium czy coś takiego i byłam z tego zadowolona ;) jest to dodatkowe miejsce, gdzie możesz kupić różny sprzęt, rośliny do rzemiosła, zmienić wygląd czy zdobyć różne informacje do kodeksu. dodatkowo możesz otrzymać psa mabari ;) hmm więcej nie pamiętam ;) jakbyś chciał potem pomocy w grze służę pomocą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones