PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659419}
7,3 296
ocen
7,3 10 1 296
Endless Space
powrót do forum gry Endless Space

Na okładce gry WIELKA GRA ! a dla mnie Endless Space jest kompletnie nie dopracowany !
szkoda że gra która miała wielkie możliwości została tak spaprana :(

Do rzeczy zacznę od minusów gry ...

Znikoma ilość statków kosmicznych w grze (6 rodzajów - KPINA !) to samo się tyczy uzbrojenia
pociski, lasery i rakiety (torpedy) i koniec !, potraktowane po macoszemu bitwy kosmiczne
(szkoda słów !), SI komputera kontrolujące inne nacje pędzi na łeb na szyję by wygrać ! buduje
setki statków ulepszając je bardzo krótkim czasie tak że nie mamy szans z nimi wygrać !, gdzieś
około 400 tury gdy zostałem w galaktyce wraz z innymi nacjami (dokładnie 3) zaczęły
szwankować savy (problem z odegraniem gry - musiałem zacząć od początku nową kampanię i
dopiero odegrać, nagminne wychodzenie gry do pulpitu.

Eksploracja i rozbudowa planet w tej grze praktycznie nie istnieje (oczywiście jeśli ktoś lubi sobie
kliknąć na ikonkę z jakimś tam udoskonaleniem i finito ! to jest strategia i rozbudowa planet ! ? w
Simsach można znaleźć więcej opcji !

Jedynymi plusami tej gry jak dla mnie są pięknie przedstawione planety, drzewko rozwoju
imperium i wszelkiego rodzaju opisy.

Szkoda że twórcy gry nie pomyśleli nad większą ilością galaktyk (każda galaktyka dla innej
nacji), z nieodkrytymi nacjami i galaktykami w których można by było znaleźć nowe technologie,
statki kosmiczne, artefakty i większą ilość surowców :( Mam nadzieję że wyjdzie druga część
która to naprawi i w której będziemy mogli mieć większą ingerencję w rozwój i rozbudowę planet
i imperium oraz w większą ilość statków i broni.

ocenił(a) grę na 3
tomucho77

muszę się niestety zgodzić, gra robi tylko dobre pierwsze wrażenie. Po kilku godzinach rozgrywki widzi się bezsens tych wszystkich opcji. Ogonie jedynie co pozostaje po rozgrywce to uczucie zmarnowanego czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones