PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609472}
7,5 999
ocen
7,5 10 1 999
Enslaved: Odyssey to the West
powrót do forum gry Enslaved: Odyssey to the West

Boże jaka ta gra jest miałka. Wydali grę z konsoli po 3 latach po premierze i nawet nie zaimplementowali ustawień graficznych. Jedyne co da się z mienić to rozdzielczość. Świć Panie, że HINTy są w wersji klawiaturowej a nie konsolowej. Nie mniej jednak ten fakt nie ratuje tego paździerza. Praca kamery nie najszczęśliwsza i bardzo upierdliwa - negatywnie wpływająca na gameplay, kolory jaskrawe - generalnie grafika żadna. System walki taki se. Typowa konsolówka czyli dno i wodorosty. Nie dał bym za tą grę nawet 20zł.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Powiem Ci, że z tą grafiką jeszcze nie jest tak źle. Sam sie zdziwiłem ze można tylko roździałke zmienic ale jakims códownym sposobem gra chodzi bardzo dobrze bez jakiejkolwiek ingerencji. Fabuła i relacje między głónymi bohaterami są fajne ale samo chodzenie i ta siekanka to marny dodatek...

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Tak to już bywa z portami z konsol ze wydawcy wydają szybko grę żeby nabić sobie jeszcze trochę kasy do kieszeni i w finale dostajemy produkt z błędami ( fakt brak ustawień graficznych to jakaś kpina nawet przy Castlevania: Lords of Shadow która też przecież była portem z obu konsol można było ustawić wszystkie detale ) Co do grafiki nie wygląda ona tak zle pamietajmy iz gra została wydana trzy lata temu, sam gameplay sprowadza sie do tego samego idziemy chowamy się za osłony, skaczemy i eliminujemy kolejnych wrogów i tak bez przerwy co nie zmienia faktu i gra się całkiem przyjemnie nawet w wersji na PC.

STAMiNA

Panowie... gra śmiga na UE3, więc żeby zmienić ustawienia graficzne wystarczy edytować jeden plik :-) Szczegóły tutaj: http://gracz.org/milosc-w-czasach-postapokalipsy-recenzja-enslaved-odyssey-to-th e-west-premium-edition/
Oczywiście jest to minus ze strony twórców, że nie chciało im się tego zaimplementować do samej gry... Mimo to jednak bardzo mi się podobała. Szczególnie relacje między głównymi bohaterami - co powodowało, że nie mogłem się doczekać finału. Do tego dochodzi Pigsy, który jest po prostu rewelacyjny :-)

ocenił(a) grę na 7
SanjuroMakabe

Zmiana tych opcji aby na pewno coś daje? Szczerze to nie pomyślałem o tym nawet i zmieniłem tylko rozdziałkę na full hd. Jak tak patrzę na screeny to gra jednak wygląda.. Identycznie jak u mnie.

A sama gra jest dobra i to pomimo tego, że ma raczej średnią mechanikę walki, a i fabuła jakoś tyłka nie urywa..

lukas_172

Sam się zastanawiałem czy zmiana tych opcji coś daje, dlatego odpalałem grę kilka razy żeby sprawdzić czy faktycznie jest różnica. Oczywiście nie jest to jakiś ogromny skok... ale grafika jest nieco lepsza - w końcu to już leciwy UE 3 ;-)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Trafilem na drugi debilny komentarz od ciebie pod rzad, jeszcze jeden to uznam cie za rasowego debila ... Koles, ktory jest obrazony na caly swiat, ze jego maszynka do miesa nie jest przystosowana do niektorych [typowo konsolowych gier] ... Moze wielcemozny glab kupilby jakies konsole, potem oryginalne gry i zobaczylby roznice jaka wynikalaby z z grania gier na ich docelowych urzadzeniach, a nie czekania na kazda gre, ktora pojawi sie na komputerze albo uzywania jakis smiesznych emulatorow zeby tylko polupac w co sie da za darmoche z torrentow ...

Jestes zalosny. I w ogole nie odpisuj bo nie mam zamiaru z toba dyskutowac. Pewnie zagrales jedna misje albo pol i oceniasz cala gre. Enslaved ma najlepsza fabule jaka kiedykolwiek widzialem w grach ale jest jeden warunek, trzeba przejsc ja cala. Genialna muzyka, fajna grafa na ps3, super grywalnosc, wyraziste postacie, fajny humor, ktory pod koniec przeplatany jest dramatem. Krotko mowiac ta gra ma wszystko, a taki glab jak ty daje jej 2/10 tylko dlatego, ze nie ma play station ...

Max Payne 3 10/10
Borderlands 9/10

Klekajcie narody ...

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Klękaj klękaj.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Zacznij zbierac zlom moze za rok uzbierasz na jakas konsole.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

W maju kupuje komputer za 17 000 zł. Konsole są dla plebsu.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ja mam taki komputer zawsze do robienia muzyki i sie nie chwale ... Sam procesor i karta dzwiekowa za prawie 2 tysiace euro no i ? A i tak nie bedzieszm mogl grac w gry z konsol i bedzisz dalej plakal gimbo ...

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Ale ja mam w dupie gry z konsol.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

To na ch.uj je sciagasz z torrentow i instalujesz niedorobie ? Jeszcze pare takich niedorzecznosci napiszesz to mianuje cie tytulem najwiekszego downa na filmweb ...

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Żeby sprawdzić czym pachną a nóż widelec okażą się warte kupienia.

Zanim kogoś mianujesz debilem sprawdź swoje IQ i naucz się pisać. hehe

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Te bajki mozesz swoim dzieciom opowiadac za 10 lat, nawet gdyby okazaly sie warte kupienia to bys ich nie kupil golodupcu. Te gry, w ktore grales to same smieci oprocz Starcrafta. Pewnie w byle co grasz, byle co jesz i byle co gadasz. Takich gimb jest dzisiaj masa.

Ofiary ustawy sejmowej o zaopatrzeniu wsi w tani lub darmowy internet.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Śmieciem to ty jesteś. :D

Naucz się pisać po polsku bo oczy bolą.

Generalnie szkoda mi ciebie. Pocieszny jesteś. hehe

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

A przeszedles chociaz ENSLAVED ?

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Nie ale zamierzam w to zagrać ponownie.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

To po co oceniasz jak nie znasz pelnego produktu ? Ja nie oceniam gier. ktorych nie przeszedlem tak jak wiekszosc rozsadnych ludzi. Nawet wielu, ktore przeszedlem nie oceniam typu sportowe, battlefieldy, call of duty, zrecznosciowe itd.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Masz pierwsza komunie swieta w maju ?

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Nie. Po czym wnosisz?

Mam 33 lata.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Po twoim IQ. I grach, w ktore grasz. Same nowe. Jakbys mial komputer od roku albo dwoch ... Ja moj dostalem w wieku 4 lat, teraz mam 31 proste rownanie ... 27 lat historii gier.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Mam IQ około 120 a test i tak zrobiłem po łebkach od niechcenia.

Gram w gry od czasu jak pojawiły się gry telewizyjne.

Gry mają być rozrywką.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

No i o ile wiem to ta rozrywka sa, tylko niektorzy tacy jak ty zbeszczeszczaja ich dobre imie. Przeszedles ENslaved ?

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Ale się spinasz. :)))

Nie. Nie przeszedłem i wycofałem ocenę ale zagram w to ponownie bo przed kupnem nowego kompa nie mam za bardzo w co grać. hehe

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Jest masa genialnych gier na kompa, w ktore nie grales. WIec po co zawracac se dupe emulatorami albo wersjami PC gier konsolowych ? To tak samo jak zagralbym w SIlent Hilla na zj.ebanym emulatorze PC i dal 2/10 bo ch.ujowo sie steruje ...

Po takim manewrze sam uwazalbym siebie za debila wiedzac, ze Silent Hill to gra genialna, a ja dalem jej 2/10 tylko i wylacznie przez swoje wlasne uposledzenie.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Ale nasze oceny są subiektywne przecież...

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Cały metacritic też jest zbiorem ocen różnych graczy.

Kolego weź wyluzuj. Szkoda życia. xD

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Oceniles gre, a nie jestes w stanie nic o niej powiedziec lol. Gdzie tu mozg i twoje IQ ?

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Wycofałem ocenę bo jak zostałem pouczony na Filmwebie nie można oceniać gier, filmów których się nie ukończyło. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Enslaved ma najlepsze zakonczenie jakie kiedykolwiek widzialem w grach i raczej nie szybko to sie zmieni, fajny niepowtarzalny swiat. Pomimo tego co piszesz to elegancko sie w nia gra na ps3, bossy, fabula, muzyka wrecz genialna.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Git. Dzięki za informację. Jest to dla mnie sygnał, że ominąłem potencjalnie dobry tytuł. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

No i takie nastawienie sie chwali :)

A jak chcesz cos na kompa to napisz jakie gatunki najbardziej lubisz to postaram sie rzucic jakimis tytulami zebys sie nie nudzil.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Numer jeden to FPSy.

Później RTSy, TPP, akcja, h;n;s

Miłego dnia życzę. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

FPS - Undying, System Shock 2, Wolfenstein: Return to The Castle


TPP- Blair Witch Project Rustin Parr, Dread Out, Shadow Man, Constantine, Dead Space 1,

RTS- Starcraft 1 potem dlugo dlugo nic ale mozna zagrac w KKND dwie czesci,

ocenił(a) grę na 10
aproxx

System Shock 2.

Robię już kilka podejść do tej gry i odpadam za każdym razem na starcie. Ostatnio jak grałem wk@rwiłem się, że non stop respawnowali się przeciwnicy. Bez sensu.
To mnie zniechęciło...

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ja teraz gram w Blair Witch ostry horror.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Gra jest zajebista. Dzięki za namiary. :D

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Spoko, jesli chodzi o t akie gry to sluze pomoca. Gdzie aktualnie jestes ? Rozumiem, ze zaczeles grac w Blair na dobre ?

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Nie. Skończyłem Enslaved. Możesz polecić podobne gry. Będę atakował Castelvanie Lord of Shadows obydwie części...

Chyba kupie ps3. :D

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ahhhh. Haha i jak zakonczenie ? Tyra leb co ? :D Ta historie pamieta sie na zawsze i az ciarki przechodza czlowieka, ze taki scenariusz naprawde dotknie ziemie predzej czy pozniej. I ta muzyka ...

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Zgadza się ale generalnie cała gra jest piekielnie grywalna i nie sprawia problemów. No grało mi się wybornie mimo iż Enslaved z początku wygląda niepozornie. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ta gra jest najwiekszym zawodem tylko w jednej kwestii, nie bedzie kontynuacji bo zle sie sprzedala :( Chociaz bylo tysiace apeli i maili od fanow to i tak to nic nie dalo chociaz po jakims czasie byly jakies pogloski o kontynuacji ale potem zostaly one szybko rozwiane.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Szkoda bo już właśnie szukałem po necie informacji o ewentualnej kontynuacji. hehe

Zaczynają podobać mi się tego typu gry. Trzeba poszerzać horyzonty. :D

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

The last Of Us zagraj ... Ale najpierw kup ps3 bo to jest Exclusive. Podobna do Enslaved ... Tez zniszczony swiat, rozbudowany watek fabularny, duzo dramatu, elegancki gameplay itd.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie kupno ps3.

Muszę zaprzyjaźnić się z padem.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Ja zaprzyjazniam sie od nowa z klawa na Blair Witch po jakis 13 latach, a tam jest naprawde masa guzikow do obslugi nie to co w typowych fps-ach czy tps-ach.

Ostatnia moja gra na klawie byl The SUffering, ale potem kupilem ja na ps2 to nawet jej nie dokonczylem, a tak to tylko Starcraft i nic poza tym.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

https://www.youtube.com/watch?v=b4jQPXnYDIU

to luknij

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Warto dodac, ze film pt Prometeusz wydany w 2012 mocno zerznal fabularnie od Enslaved i stal sie kinowym hitem, a gra, ktora byla pierwowzorem tak zle sie sprzedala ... To tylko pokazuje jak ten swiat jest poje...any.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

http://www.filmweb.pl/videogame/Bionic+Commando-2009-612800

ta tez swietna gra, super mi sie w nia gralo na ps3

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Bionic Commando chyba tylko na padzie bo podpowiedzi są w nomenklaturze konsolowej ale w sumie obadam to jak się gra na klawie i myszce. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones