PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612434}
6,5 2 272
oceny
6,5 10 1 2272
F.3.A.R.
powrót do forum gry F.3.A.R.

i prawdą jest że z F.E.A.R zero wspólnego

ale jedno tej grze trzeba przyznać

jedna z najlepszych optymalizacji w historii gier komputerowych

skoro na 8400M GS pograłem w to na średnich detalach z godnym FPS to chylę czoła osobom za to odpopwiedzialnym!

ocenił(a) grę na 5
peeszet

i stąd właśnie 5/10 a nie 4/10 na co fabularnie zasługuje.

ocenił(a) grę na 3
peeszet

piękne gówienko wieńczace gówniany cykl Jezus 3 czesc jest tak słaba że az szkoda słów. Plastik fantastik, idź i wal wąskim tunelem z głupich pukawek do dennych wrogow w kretynskiej fabule. Do tego jest tak prosta że na normalu przez całą gre zginąłem może z 5 razy :facepalm: Zero klimatu Jak dla mnie poprzednie odsłony fear byly cienkie, tak 3 przeszła moje najsmielsze oczekiwania

ocenił(a) grę na 5
Zigu21

nie gadaj, fear 1 miażdżyła system klimatem ;)

ocenił(a) grę na 3
peeszet

a tam klimatem. Dla osob które grały wczesniej w avp2, czy system shock ten pseudo horror fps nie miał zadnego klimatu

peeszet

racja racja .. fabuła beznadziejna ..ale i optymalizacja porządna i strzela się fajnie .. co-op całkiem mi się podobał ale to pewnie dlatego że rzadko mam przyjemność przechodzić coś w co-opie.. multiplayer też całkiem ciekawy .. ogólnie mogło być lepiej i ciekawiej ale nie jest źle moim zdaniem

peeszet

Ja to napisałem ?? Pewnie wstydziłem się przyznać że zmarnowałem pieniądze na to gówno.. Nie dość że grafika gorsza od F.e.a.r. -a 2 to jeszcze psuje fabułę obu gier... ta gra jest po prostu żałosna .. nawet za 10 zł w biedronce szkoda na nią pieniędzy zwłaszcza że online już nikogo nie znajdziesz!!!

ocenił(a) grę na 5
CZacza

ale co się stało, że tak zmieniłeś zdanie? oO

peeszet

Myślę że dorosłem do tego żeby przyznać się do błędu jakim było kupienie tej gry...

użytkownik usunięty
peeszet

Poza jedną miejscówką, czyli hipermarketem i ładną grafiką ta gra nie ma nic do zaoferowania. Nie powinno jej się nawet porównywać do genialnej jedynki.

Hipermarket to całkiem fajny poziom ale do F.e.a.r.-a w ogóle nie pasuje. Co do grafiki to ja nie wiem czy dostałem jakąś wadliwą kopię gry ale jest ona o duuużo gorsza od części drugiej, która wyszła 2 lata wcześniej. Sraczkowate (w zasadzie cały czas brąz, pomarańcz i czerwień) rozmyte kolory, kiepskie tekstury, ubogie detale otoczenia. F. trzy. a. r. jest jak ten kazirodczy, upośledzony syn z Harolda i Kumara 2 .. powinno się go ukrywać przed światem w ciemnej piwnicy!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones