PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613178}
7,2 937
ocen
7,2 10 1 937
F.E.A.R.: Perseus Mandate
powrót do forum gry F.E.A.R.: Perseus Mandate

8/10

ocenił(a) grę na 8

Po sprawdzeniu niezbyt przychylnych recenzji ten dodatek mnie zaskoczył, bo moim zdaniem jest odrobinę lepszy od "Extraction Point", który również mi się podobał.

Na plus na pewno nowe rodzaje broni, długość gry (jak na dodatek kampania jest naprawdę długa), wciąż znakomita (nawet po wielu latach) inteligencja przeciwników, poziom trudności (w końcu na normalnym levelu nie ma takiej łatwej przejażdżki po przeciwnikach, a w końcówce trzeba się już nawet nieco pomęczyć), nowi przeciwnicy i w końcu nieco lepsze zakończenie. Może i fabularnie gra wciąż nie zachwyca (zresztą nie zachwycała nigdy), ale zakończeniu w EP było słabiutkie, a w PM przynajmniej było czuć, że to zwieńczenie historii przez coraz bardziej intensywne ataki wrogów i coraz bardziej skomplikowane pola bitew.

Szkoda tylko, że lokacje są znów nieco monotonne i tak jak w EP mieliśmy klimatyczne metro, tak tutaj mamy klimatyczną kopalnię i niewiele poza tym.

Niemniej, akcja ciągle sprawia mnóstwo frajdy i to niezmiennie jest największym plusem gier z serii F.E.A.R.

Moja ocena: 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones