7,4 379
ocen
7,4 10 379
61
chce zagrać
{"type":"film","id":689458,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/F1+2013-2013-689458/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry F1 2013
  • dontomazino ocenił(a) tę grę na: 8

Gra jest dość trudna, bo żeby wygrać wyścig na poziomie profesjonalisty to trzeba swietnie
    znac trasy. gram od zawsze w wyścigi wszelkiego rodzaju, ale w f1 to gralem w wersje 99-02
    z reszta bardzo udany tytuł wiec torów nie znam i trzeba mase czasu poświęcić, żeby się ich
    nauczyć i grać na dobrym poziomie.

Gra bardzo fajna 8/10

• dontomazino Mam głupi problem, nie wiem jak zmienić imię i nazwisko zawodnika przy tworzeniu nowej gry :D

• dontomazino ocenił(a) tę grę na: 8

apone3 z tego co pamiętam, gra na samym początku prowadzi nas za rączkę i jest napisane co trzeba nacisnąć, żeby zmienić imie i nazwisko. Nawet samo wyskakuje bodajże i jak jest w rubryce napisane "imię" to enter i wyskakuje ci konsola do zmiany imienia. to samo z nazwiskiem. ja gram na xbox360

• dontomazino Właśnie miałem jakiś błąd ale już wszystko śmiga.

• recruit ocenił(a) tę grę na: 9

dontomazino Ja grałem w 2010 i 2011, teraz mam 2013 na PS3. Wszystko jest ok, bardzo ciekawa i wciągająca. Jedynym problemem to poziom trudności w kwalifikacjach różni się od tego samego poziomu w wyścigu. Kwalifikacje są trudne, jedna pomyłka i ogromna strata, a wyścig wiele wybacza. Rywale w wyścigu są o wiele łatwiejsi do przegonienia. Jako fan F1 polecam, wg mnie 9/10

• dontomazino Większość torów jest taka sama od wielu lat więc nie powinno być problemu. A poza tym bardzo pomocne są optymalne linie zakrętów.

• gregorzar ocenił(a) tę grę na: 8

dontomazino 8/10
    gra dobra. Dobrze się gra. Czekam na wersję F1, w której nie tylko gracz będzie mógł zmienić team po sezonie :)

• nyggy ocenił(a) tę grę na: 2

dontomazino Mam wrażenie, że grałem w jakąś inną grę niż Wy. Myślałem, że Codemaster wreszcie pójdą po rozum do głowy i po generalnie nieudanej F1 2012 zrobią produkt idealny. W F1 2012 zabawna była symulacja pogody, gdzie lało non stop. Nigdy nie udało mi się przejechać suchego wyścigu w Bahrajnie czy Yas Marinie (no bo przecież na Półwyspie Arabskim pada codziennie). Ponadto fizyka jazdy po mokrym torze była skopana na maksa. Komputer latał po wodzie jakby jechał po suchym a ja po założeniu opon mokrych czułem się jak w tańcu na lodzie. W F1 2013 mamy krok naprzód bo jak na lodzie czuję się cały czas. Dostałem symulator wózka sklepowego, autem kręci non stop. Wyjście z zakrętu o kącie większym niż 45 stopni i dodanie gazu - bączek. Atak na krawężnik - bączek. Normalnie jeżdżę bez wspomagaczy, ale przy takim zachowaniu auta myślałem, że może kontrola trakcji pomoże. Gówno, to samo. Przecież to się nie da jeździć!!!

• dontomazino Twój wpis brzmi dość nielogicznie. Generalnie można by było napisać też tak:

Gra jest banalna, na poziomie amatorskim w ogóle nie trzeba znać tras, żeby wygrać.

• Piotrek4 mam pytanko ...
    na ps3 dobra ściganka ( z uszskodzeniami auta i na 2 pady. i mozna wlaczyc do wysciu jeszcze przeciwników"kompa")
    zna ktos cos???