PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689458}
7,4 383
oceny
7,4 10 1 383
F1 2013
powrót do forum gry F1 2013

Poziom trudności

ocenił(a) grę na 8

Gra jest dość trudna, bo żeby wygrać wyścig na poziomie profesjonalisty to trzeba swietnie
znac trasy. gram od zawsze w wyścigi wszelkiego rodzaju, ale w f1 to gralem w wersje 99-02
z reszta bardzo udany tytuł wiec torów nie znam i trzeba mase czasu poświęcić, żeby się ich
nauczyć i grać na dobrym poziomie.

Gra bardzo fajna 8/10

dontomazino

Mam głupi problem, nie wiem jak zmienić imię i nazwisko zawodnika przy tworzeniu nowej gry :D

ocenił(a) grę na 8
apone3

z tego co pamiętam, gra na samym początku prowadzi nas za rączkę i jest napisane co trzeba nacisnąć, żeby zmienić imie i nazwisko. Nawet samo wyskakuje bodajże i jak jest w rubryce napisane "imię" to enter i wyskakuje ci konsola do zmiany imienia. to samo z nazwiskiem. ja gram na xbox360

dontomazino

Właśnie miałem jakiś błąd ale już wszystko śmiga.

ocenił(a) grę na 9
dontomazino

Ja grałem w 2010 i 2011, teraz mam 2013 na PS3. Wszystko jest ok, bardzo ciekawa i wciągająca. Jedynym problemem to poziom trudności w kwalifikacjach różni się od tego samego poziomu w wyścigu. Kwalifikacje są trudne, jedna pomyłka i ogromna strata, a wyścig wiele wybacza. Rywale w wyścigu są o wiele łatwiejsi do przegonienia. Jako fan F1 polecam, wg mnie 9/10

dontomazino

Większość torów jest taka sama od wielu lat więc nie powinno być problemu. A poza tym bardzo pomocne są optymalne linie zakrętów.

ocenił(a) grę na 8
dontomazino

8/10
gra dobra. Dobrze się gra. Czekam na wersję F1, w której nie tylko gracz będzie mógł zmienić team po sezonie :)

ocenił(a) grę na 2
dontomazino

Mam wrażenie, że grałem w jakąś inną grę niż Wy. Myślałem, że Codemaster wreszcie pójdą po rozum do głowy i po generalnie nieudanej F1 2012 zrobią produkt idealny. W F1 2012 zabawna była symulacja pogody, gdzie lało non stop. Nigdy nie udało mi się przejechać suchego wyścigu w Bahrajnie czy Yas Marinie (no bo przecież na Półwyspie Arabskim pada codziennie). Ponadto fizyka jazdy po mokrym torze była skopana na maksa. Komputer latał po wodzie jakby jechał po suchym a ja po założeniu opon mokrych czułem się jak w tańcu na lodzie. W F1 2013 mamy krok naprzód bo jak na lodzie czuję się cały czas. Dostałem symulator wózka sklepowego, autem kręci non stop. Wyjście z zakrętu o kącie większym niż 45 stopni i dodanie gazu - bączek. Atak na krawężnik - bączek. Normalnie jeżdżę bez wspomagaczy, ale przy takim zachowaniu auta myślałem, że może kontrola trakcji pomoże. Gówno, to samo. Przecież to się nie da jeździć!!!

dontomazino

Twój wpis brzmi dość nielogicznie. Generalnie można by było napisać też tak:

Gra jest banalna, na poziomie amatorskim w ogóle nie trzeba znać tras, żeby wygrać.

Piotrek4

mam pytanko ...
na ps3 dobra ściganka ( z uszskodzeniami auta i na 2 pady. i mozna wlaczyc do wysciu jeszcze przeciwników"kompa")
zna ktos cos???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones