PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
1 556
chce zagrać
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

Awesome

ocenił(a) grę na 10

Gra niesamowita! Uwilebima ten klimat, tą muzyke, i jak zwykle, gościnnie świetna obsada!

Arkhan

Jeśli tak dobra jak Fallout 2 to chyba sobie pogram.

Pikuslaw

Od F2 na pewno nie jest lepsza (bo pierwszych dwóch części nic nie przebije), ale i tak jest to świetna gra i miażdży F3 pod wieloma względami. Może wymienię parę powodów:
- wracamy na stare śmiecie, czyli zachodnie USA
- klimat (prawie) taki jak w F1 i F2
- muzyka z F2 :)
- bardziej rozbudowany świat w porównaniu z F3, choć obszarowo jest mniejszy
- wielu NPC i dobre dialogi
- od groma zadań i do tego zróżnicowanych oraz ciekawych
- wiele ścieżek rozwoju bohatera
- duża ilość frakcji (np. NCR, Legion, Kings czyli gang Elvisów :P)
- w końcu jest na co wydawać pieniądze :)
- generalnie twórcy gry wzięli sobie do serca krytykę ze strony fanów po wydaniu F3

Minusem gry jest duża ilość bugów (ale to chyba tradycja całej serii), ograniczenie rozwoju bohatera do 30 lvl (w F2 było 99), i niemożliwość kontynuowania gry po jej zakończeniu.

ocenił(a) grę na 10
Gh0st

Gra jest Ś W I E T N A , Pierwsze przejście 65 godzin, drugie 40 , ale było zupełnie inne i mam nadzieje , że po raz trzeci gra mnie zaskoczy :)
A teraz Gh0st :
-grając ponad 100 h nie trafiłem żadnego buga ,to jakiś ponury stereotyp dotyczący tej gry
-ta gra ma możliwość instalowania MODÓW, które likwidują niedogodności :)))

muchamacha

Może właśnie grałeś z modami lub patchami i nie występowały u ciebie takie problemy jak u mnie (grałem w "czystą" wersję). A może po prostu na żaden jeszcze nie trafiłeś :) (w moim przypadku była to dopiero połowa gry). Najbardziej wkurzył mnie bug w tym napromieniowanym miasteczku, w którym miałeś pozabijać ghule od RNK i pozbierać od nich nieśmiertelniki. Mimo, że wszystkich wybiłem i wszystko wyzbierałem to nie mogłem ukończyć zadania w normalny sposób i musiałem je zakończyć przy pomocy jakiegoś kodu w linii komend. Na fallout.wikia.com przy opisie zadań często są opisane bugi jakie się tam pojawiają.

ocenił(a) grę na 8
Gh0st

Dobrze, że napisałeś o braku możliwości kontynuowania gry. Zostawiłem za sobą parę zadań to wrócę je ogarnąć przed finałem dzięki. A co do bugów to zgadzam się z muchamacha jak do tej pory na żadnego nie trafiłem a mam ugrane dobre 40 godzin. Jedyne co to mi od czasu do czasu wywala do windows ale to wina mojego słabego sprzętu.

reese

To nie znaczy, że nie trafisz :) Wpadłem chyba na trzy zadania, których nie mogłem wykonać tak jak chciałem (lub nie mogłem w ogóle!) bo nie pojawiały się opcje dialogowe umożliwiające ich wykonanie wg własnych przekonań.

ocenił(a) grę na 8
Gh0st

Nie zakładam od razu, że to ideał ;) Ale z tego co pamiętam to ilość opcji dialogowych przynajmniej w poprzednich seriach zależała też od statystyk. Chociaż tutaj to się raczej sprowadza do tego, że ma się czegoś za mało żeby skutecznie tego użyć. Jak skończę to będę mógł się wypowiedzieć czy trafiłem na podobne błędy ale do tego jeszcze trochę.

Arkhan

gra czad! Wszystko to czego zabrakło w poprzedniej odsłonie: Potworem jest człowiek który wbije ci nóż w plecy a nie ten co gustuje w zabijaniu...

użytkownik usunięty
Arkhan

No naprawdę miłe zaskoczenie, ta gra wciąga! Czego o Falloucie 3 powiedzieć nie można. W trójkę grałem na siłę i jakoś udało mi się do niej przyzwyczaić. Ale wraz z postępem w grze było coraz gorzej.

W New Vegas nie spodobało mi się zakończenie. Było BEZ SENSU.

Które zakończenie? :>

użytkownik usunięty
Gh0st

W zasadzie każde zakończenie było podobne, z tego co wiem. Stanąłem po stronie Pana House. Bezsensowna, głupia, zrobiona na siłę nawalanka.

użytkownik usunięty

A mowa tu oczywiście o bitwie na zaporze.

Aż takie złe moim zdaniem nie było choć trzeba przyznać, że czegoś w nim brakowało. Generalnie każdy Fallout kończył się wielką rozpierduchą i po NV można było się spodziewać tego samego.

ocenił(a) grę na 10

Czemu niby zrobiona na siłę? Od początku gry pojawiały się sugestie, że Legion Cezara zaatakuje zaporę.
A cały ten etap da się przejść bez walki, tak samo zresztą jak całą grę :P (tylko uciekać trzeba, ewentualnie ze StealthBoyów korzystać).

użytkownik usunięty
macren7

I tak i tak jest źle. Tak jak napisałem, dla mnie gra jest naprawdę świetna, pomijając denne zakończenie.

Hmmm, zakończenie jest raczej... normalne. Ani nie grzeje, ani nie ziębi. Najbardziej podobają mi się wypowiedzi narratora i NPC po bitwie na tamie.

A co do dennych zakończeń to chyba nic nie przebije Mafii II

użytkownik usunięty
Gh0st

http://www.newvegasnexus.com/

Największe centrum modów do Fallout New Vegas. Osobiście polecam KDC Companions Removable Armors

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones