PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
8,3 10 118
ocen
8,3 10 1 10118
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

Nie grałem wcześniej w inne części, zacząłem przygodę od New Vegas. I mimo tego, że klimat mi się podoba, to nie jestem w stanie ogarnąć, czemu jest taki, a nie inny. Chodzi mi o to osadzenie w takich futurystycznych latach 40-50 XX wieku, skąd się to wzięło skoro wojna nastąpiła w roku 2077 (wiki). Jest na to jakiekolwiek wyjaśnienie, czy po prostu jest tak "bo tak"? Byłbym wdzięczny za wszelkie wyjaśnienia ;)

AgentB

Może dawna moda stała się znowu "modna"

hr_dooku

O ile "część kulturalną" gry można jeszcze w taki sposób wyjaśniać (lecz cofnięcie się we wszystkich dziedzinach od muzyki, przez wystrój do reklam jest raczej wątpliwe) to nie wyjaśnia to "części technologicznej" jak karabiny z dźwignią czy telewizory kineskopowe.

ocenił(a) grę na 9
AgentB

Swiat fallouta rozbiegł sie z naszym po 1945 roku , moda i kultura została w latach 50 xx wieku natomiast technika poszła swoim tepem. Cały świat fallouta to przyszłośc widziana z lat 40 i 50 . Oni byli pewni że za 50 lat bedziemy latac na Marsa , mieszkac jak jestsonowie , i roboty beda na każdym kroku. Pierwszym komputerem w grze I był ZAX wielka skrzynia komputer z lat 50. Dopiero 20 lat przed wojna z 2077 powstały komputery takie jak nasze , tak samo telewizja była czarno biała i kulturowa z lat 50. Samochody z napedem atomowym to Ford Atom koncept z lat 50 , zwróc uwage na bombe jadrowa wyglada jak te lat 40 , pomimo rakiet to bombowce chin zrzuciły bomby a nie tylko rakiety , Cała technika wojskowa to przyszłosc ale wedle lat 50 rakiety atomowe dla nas to głupie dla nich nie. Można duza na ten temat napisac ale chyba starczy ;)

PraskiKinoman

Czyli świat przedstawiony w Falloucie należy odbierać jako satyrę, tak jak na przykład świat GTA? Możesz podać jakiekolwiek linki dotyczące tego tematu? Bo szczerze, to zaczęło być intrygujące ;)

ocenił(a) grę na 9
AgentB

Fallout wikia tam jest wszystko .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones