PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
1 556
chce zagrać
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

Mimo iż nadal grafika i system są żywcem wzięte z 3, NV to gra której bliżej do jej wielkich
poprzedniczek. Powrót na Zachód był strzałem w dziesiątkę, a nietknięte Vegas wygląda o wiele
lepiej niż lipne ruiny Waszyngtonu z 3, ogólnie przypomina nieco gangsterskie New Reno z
Falla 2. Jedyną wadą jest chyba ścieżka dźwiękowa. Co prawda chwała twórcom że dali kawałki
z 1 i 2 ale umieścili je w niewłaściwych miejscach a transmisje radiowe szybko się nudzą. Ale i
tak jest dobrze. Poza tym znowu mamy zabawne sytuacje, np: idąc pustynią można znaleść
szkielet z kapeluszem w lodówce co jest aluzją do ostetniej części Indiany Jonesa. Jak dla mnie
9/10 za drobne błędy (bugi i takie tam).

pionas666

Rzeczywiście można się chyba przyczepić tylko okazjonalnych bugów oraz ścieżki dźwiękowej. Pół godziny wystarczy, żeby znać wszystkie kawałki na pamięć. Co prawda na szkielet nie trafiłem, ale za to znalazłem coś co z daleka wygląda jak obozowisko, jednak kiedy podejdzie się bliżej okazuje się, że to statek UFO + 3 martwe ciała kosmitów. Za takie coś właśnie uwielbiam Fallouta - nigdy nie wiesz na co trafisz na pustkowiach.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

E, mnie się tam ścieżka dźwiękowa podoba :) Przynajmniej jeśli chodzi o muzykę w radiu (po najnowszym patchu tych piosenek jest naprawdę dużo). Utwory Morgana faktycznie czasem brzmią nie na miejscu (np. muzyka z Blasku w Repconnie - choć ten sam motyw do Lucky 38 akurat pasuje).
Ogólnie zgadzam się z tytułem, mimo że "trójkę" też lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones