PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682481}
7,4 2 475
ocen
7,4 10 1 2475
Far Cry 3: Blood Dragon
powrót do forum gry Far Cry 3: Blood Dragon

Ale nie jest też zła, grafika jest całkiem okej, jednak po jakimś czasie potrafi zmęczyć. Mamy
otwarty świat, sklepy, misje. Grę przeszedłem w 3 godziny, co jest bardzo słabym wynikiem. Jest
tu tylko 13 misji głównych. Gra kosztuje 50 złotych. To za dużo.
Gdyby była tańsza, dłuższa i ciekawsza, dostałaby 8. Niestety tak nie jest.

UnitGaming

Bo jak sie robi tylko misje główne, byle żeby przejść, to rzeczywiście można skończyć szybko. Ale nie po to twórcy opracowali wszystkie ulepszenia które się zdobywa i cały wewnętrzny świat, żeby z tego nie skorzystać. To tak jak by przejść GTA 4 albo 5 bez zabawy i kombinowania po swojemu, tylko główne misje. A więc po prostu nie potrafisz grać ;)

ocenił(a) grę na 6
Man_On_Fire_3

No nie tam "nie potrafię grać", bo zaliczyłem wszystkie posterunki, wszystkie ulepszenia i nie było co robić, więc zacząłem kontynuować misje główne. I wszystko zaliczyłem w 3 godziny.

ocenił(a) grę na 8
UnitGaming

Teraz można ją kupić za 23,90zł przez 2 tygodnie na PSN.
Gra to genialny hołd dla kina s-f lat 80tych, jeśli Cię zmęczyła, nie czujesz tego klimatu po prostu.

UnitGaming

Może Ty masz po prostu DEMO :D Polecam pełną wersję gry.
Przecież same wprowadzenia wideo zajmują dużo dużo czasu, więc jeszcze to odjąć od Twoich 3h to daje 2h grania albo nawet mniej ;) Możliwe też, że ich nie oglądałeś, co uniemożliwia poznanie fabuły.

ocenił(a) grę na 8
Man_On_Fire_3

Skończyłem wczoraj grę, zaliczenie wszystkiego, czyli misje główne i poboczne, zdobycie posterunków, znalezienie kaset, notatek, telewizorów, osiągnięcie 30lvl i wszystkich ulepszeń broni, zajęło mi trochę ponad 8 godzin, na poziomie trudności medium, a jakoś się nie ociągałem za specjalnie, więc 3h można między bajki włożyć.
Zdobycie wszystkich pucharków (gram na PS3) to będzie jakieś 10-12 godzin (zostało mi "zabij smoka z łuku" i "zabij 25 smoków" - zabiłem 13), mam na liczniku 9h30m. Jak na grę za 24zł to wynik satysfakcjonujący jak dla mnie.
Pzdr.

użytkownik usunięty
UnitGaming

Nie grałem,ale zwykle gram po 2 - 3 godziny dziennie więc zwykle najkrócej grę przechodzę w tydzień.Może głupie,ale oczy mniej bolą i większa przyjemność.Co do gry jak przejdę 2 kupię 3 i dodatek.Choć pewnie do 1 im daleko.

ocenił(a) grę na 9
UnitGaming

Wg mnie Blood Dragon jest lepszy od podstawki ;)

UnitGaming

Mam pytanie, czy do gry potrzebny jest sam Far Cry 3, czy można zainstalować Blood Dragona samego?

ocenił(a) grę na 7
donmaslanoz14

można samego ;)

ocenił(a) grę na 8
UnitGaming

jest za free na uplay do końca listopada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones