PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620533}
8,4 22 623
oceny
8,4 10 1 22623
Far Cry 3
powrót do forum gry Far Cry 3

Dobry FPS.

ocenił(a) grę na 8

Far Cry 3
Gra początkowo była bardzo średnia według mnie wgl. nie wciągała, nie chciało się grać (nudne misje początkowe) i oceniałem wtedy ją na 5 gwiazdek. Jednak w miarę czasu grania, gra stawała się coraz lepsza, oferowała coraz lepsze misje, lepiej rozbudowane przede wszystkim. Gra średnia aż do momentu zabicia Vaas'a(z wyjątkiem kilku dobrych misji). Najbardziej zaczęła podobać mi się i wciągać kiedy to "polowaliśmy" na Hoyta.
Wahałem się czy dać tej grze 7 czy 8 gwiazdek, ponieważ gra miała słaby początek i bardzo mocno pięła się ku lepszemu. Far Cry 3 ma to do siebie co moim zdaniem mniejszość gier ma to właśnie to że w miarę grania staje się coraz bardziej interesująca. Z reguły gry dobre i wyczekiwane zaczynają nas przyzwyczajać do siebie nie oferując już takich emocji jak na początku grania.
Ocena 8/10 (miało być 7 ale dobry koniec gry oraz spojrzenie na ogół niektórych dobrze zbudowanych misji moja ocena podwyższa się do słabej 8)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones