Far Cry 3

2012
8,4 19 587
ocen społeczności
8,4 10 1 19587
2 099
chce zagrać
powrót do forum gry Far Cry 3
 • pchelus ocenił(a) tę grę na: 10

  czym wg zapewnień miał być nowy Tomb Raider (zagadki środowiskowe, tajemnicze artefakty, ludy i frakcje, przetrwanie w dziczy i polowania z wytwarzaniem przedmiotów z futer), Max Payne 3 (psychodeliczny klimat i używki), Hitman (prawdziwie realistyczna skradanka z wysokim IQ) i Far Cry xD Jak dla mnie najlepsza gra roku, naprawiająca lekkie i mocne zawody po innych wyczekiwanych produkcjach. Ogromny świat do eksploracji, mnóstwo zagadek i historii do poznania, ścieżka rozwoju, polowań na zwierzęta oraz grafika, a to wszystko składa się na to, że WYSPA ŻYJE WŁASNYM ŻYCIEM. Jedna z tych gier, po ukończeniu których żadna inna gra nas nie cieszy przez dłuuugi czas.

 • lukas_172 ocenił(a) tę grę na: 8

  pchelus Dla mnie MP3 to lepsza gra, a TR dałbym na równi.

  Ok Far Cry 3 jest świetny, ale fabularnie jest chyba najsłabszy z tych gier (główny bohater i jego przyjaciele to raczej osoby które trudno polubić), jedynie Vaas trzyma naprawdę wysoki poziom.
  Te tatuaże i całe to pitolenie o tym, że jest wojownikiem do mnie w ogóle nie przemawia. Generalnie historia jest prosta, ale wciągająca (nie twierdzę że jest minusem)

  Dla mnie to oczywiście i tak jedna z lepszych gier fps ostatnich lat, daję jej 9/10
  Świeżo po przejściu byłem mega zachwycony (grałem po premierze), ale tak po tygodniu dwóch, zdałem sobie sprawę, że nie jest to gra idealna za jaką u mnie uchodzi Tlou, Uncharted 2 czy seria Max Payne

 • Ziewax ocenił(a) tę grę na: 8

  lukas_172 GRa jest spoko na modzie Ziggy mod Hardcore

 • pchelus Grałem. Dla mnie największy dramat to walka z BOSSAMI. Przeciez to zart!!! I nie dociera do mnie zadne tlumaczenie, ze to jakas walka z alter ego itp. Jest to beznadziejny element.
  Druga sprawa. Ta pinda, z ktora mozna sie bzyknac na koncu - powinna byc dlugowlosa brunetka.