PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751006}
7,1 3 948
ocen
7,1 10 1 3948
Far Cry Primal
powrót do forum gry Far Cry Primal

Czy macie problem z brakiem otrzymywania punktów doświadczenia? Gra przestała je przyznawać niezależnie od rodzaju aktywności (zadania główne, poboczne itd). Brakuję mi do platyny trofki ekspert Łińdża. Bez PD nie mam szansy zdobyć dwóch ostatnich umiejętności.

użytkownik usunięty
Belial6

Ta gra to jakaś porażka pod względem grafiki, kolory strasznie nierealne i gra brzyddddddddddka jak noc, Far Cry 4 nawet ładnie realnie wyglądało, oczywiście Far Cry 3 było jedną z najpiękniejszych gier wszechczasów, zaprojektowano piękny świat , aż się chciało tam przenieść samemu, chodzić po tych ścieżkach, jeżdzić quadem, polować na zwierzęta, zdobywać kolejne tereny wchodząc na wieże... i w ogóle; podobnie Far Cry z 2004 r mimo już leciwej grafiki dalej wszystko wygląda ładnie, naturalnie i gameplay w obu grach świetny

Dzięki za merytoryczne odniesienie się do mojego postu :D Każda z części Far Cry bardzo mi się podobała. W grafice Primal nie widzę nic brzydkiego. Jest ok. Pełna zgoda co do FC3. Dla mnie najlepsza odsłona cyklu.

Pozdrawiam

Belial6

Z tego, co słyszałem podobno to nie jest błąd. Mi również doświadczenie przestało się naliczać, gdy brakowało mi w sumie 10 punktów na odblokowanie dwóch ostatnich umiejętności. Od tamtej chwili punkty dostaję tylko za wykonywanie niektórych zadań pobocznych (pomarańczowe ikonki na mapie). Nie doszedłem jeszcze do tego, za które wpadają, a za które nie. Na pewno dostałem po jednym za "pomoc dla wioski Łindża" i eskortę grupki do celu. Nie dostaję natomiast za polowania i questy z serii "starcie plemion"

HellButterfly

Dokładnie tak zrobiłem. Brakowało mi 5 punktów. Akurat tyle zostawiłem sobie punktowanych zadań pobocznych i jakoś udało się wycisnąć z gry platynę. Dzięki za odp.

Belial6

W pewnym momencie gra przestaje przyznawać PD za wszystko (zabijanie itd.). Punkty doświadczenia można dalej zdobywać tylko dzięki wykonywaniu misji dodatkowych (pomarańczowych). Za niektóre dostaje się PD. Gdy podchodzisz aby aktywować zadanie to wyświetla się opis misji i pod spodem nagroda np. w postaci właśnie PD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones