PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612889}
8,3 1 160
ocen
8,3 10 1 1160
Forza Motorsport 4
powrót do forum gry Forza Motorsport 4

Cóż jak w temacie, zacierajcie ręce na 13 października, bo ta gra zmiażdży konkurencje. Innowacyjny system oświetlenia sprawia, że samochody jak i trasy wyglądają rewelacyjnie, co do samych torów szykuje się sporo nowości tor w Alpach Berneńskich wprost zachwyca, do tego słynny odcinek z programu Top Gear i Hockenheim. Twórcy zapowiadają ponad 500 modeli samochodów a wybrane z nich będziemy mogli podziwiać w trybie Autovista gdzie zostaniemy uraczeni najdrobniejszym detalami do tego możliwość wykorzystania Kinect-a w tym właśnie trybie oraz Jeremy Clarkson, który opowie w swój specyficzny sposób o każdej maszynie w tym właśnie trybie. Jeśli już wspomniałem o udziale Kinect-a to pozwoli on nam także na obsługę gry komendami głosowymi, headtracking oraz kierowanie samochodem co jednak zostanie znacznie uproszczone. Co do nowych trybów na pewno zobaczymy World Tour, zawody drift, "grę samochodem w kręgle" czy też "piłkę", wierni fani programu Top Gear na pewno wiedzą o co biega:) Oprócz współpracy z brytyjskim programem, studio Turn 10 nawiązało również ścisłą "znajomość" z firma Pirelli która udostępniła sporo materiałów na potrzeby dopracowania gry. FORZA motorsport to także grono wiernych i oddanych fanów. Twórcy 4 jeszcze bardziej rozwinęli opcje społecznościowe, teraz możliwy jest wyścig 16 graczy w multiku, oraz zrzeszanie się w klubach. O nowym ekskluzywnie XBOX-a można by jeszcze powiedzieć bardzo wiele ja na tym zakończę. Osoby zainteresowane odsyłam do swojego kanału na YouTube:
http://www.youtube.com/user/Stateofmind0

W sekcji Video Games znajdziecie inne nowinki na temat nadchodzącej produkcji studia TURN 10. Niech konkurencja zaczyna się bać:DDDD

POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones