PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612898}
7,0 2 052
oceny
7,0 10 1 2052
GRID 2
powrót do forum gry GRID 2

Mam tą grę tylko dlatego, że była w zestawie z procesorem. Już po Dirt 3 wiedziałem że to będzie
kupa. Zabrali mi dwie najistotniejsze dla mnie rzeczy - model jazdy i widok z kokpitu. Pograłem żeby
tylko utwierdzić się w swoim przekonaniu, że to shit dla niedzielnych klawiaturowych "rajdowców".
Jak w NFS Shift II na trudnym poziomie, bez żadnych wspomagaczy i na ręcznej skrzyni wygrywam
tak w tym crapie zwyczajnie nie potrafię jeździć. Samochody zachowują się tak nienaturalnie i
dziwacznie, że to dla mnie abstrakcja. Codemasters pokpiło sprawę i pokazało środkowy palec
wszystkim, którzy od ścigałki oczekują czegoś więcej niż durnego wciskania gazu na maksa od
startu do mety czasem pomagając sobie strzałkami: lewo-prawo. Nie ma już dobrych gier
wyścigowych. Wracam do Shift'a.
PS. Jeśli ktoś uważa, że w tej pseudo grze wyścigowej model jazdy jest przyjemny to tak jakby
powiedział, że seks jest przyjemny jedynie waląc sobie konia przed monitorem. Sorry...

Piotras2009

nfs to arcadówka gówniana sprawa dirty i gridy codemasters i model jazdy samochodów jest bardziej jak symulator właśnie i napewno auta w tych grach zachowują się o wiele realniej niż w dupiatych nfs. Need for speedy były dobre za czasów NFS U i NFS U2 a teraz to miliard iskier gdy sie o coś otrzesz a auto jeździ jak po torach kolejowych, wykolejić sie jest ciężko.

Petrus_fw

O którym NFS mówisz? Bo ja o Shift i Shift II. Cała reszta nfsów (może poza pro street) to także klawiaturowe arcade i tu się zgodzę. Naprawdę jeśli twierdzisz, że w Grid 2 jeździ się realistycznie to proszę Cię zmień dilera :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones