PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796029}
8,5 3 850
ocen
8,5 10 1 3850
Ghost of Tsushima
powrót do forum gry Ghost of Tsushima

Gra nudna jak flaki z olejem, Assasins Creed z 2007 wprowadził więcej innowacji niż to, najostrzejsze z gry nie są miecze, dialogi czy tekstury lecz skrypty które kłują w oczy i zabierają resztkę wrażenia otwartego świata. Gra jest nudna jak flaki z olejem, a do tego prosta nawet na poziomie hard. Po przeczytaniu autentycznej księgi samurajów "Hagakure" rozterki moralne postaci przypominają mode na sukces. Grafika lepsza byla w Bloodborne, filtry rodem z instagrama niszczą odbiór zamysłu artystycznego tej gry. Prince Of Persia Piaski czasu były artystycznie na wyższym poziomie, a Warrior Within miał 100 razy bardziej rozbudowaną walkę na miecze. Zmarnowane pieniądze to jeszcze nic, czas który poświęca się na przemierzanie wciąż tych samych niemalże automatycznie wygenerowanych krajobrazów, zaprojektowanych w sposób mający zapierać dech w piersiach goniąc za lisem czy kolejnym glupim questem, nigdy nie zostanie odzyskany. Cutscenki są stworzone bez żadnego zamysłu, po najniższej linii oporu, niczym jakiś tani projekt indie. Do tego jest to nieudana kopia Red Dead Redemption.

ocenił(a) grę na 10
Sopuch

Gracz z dobytkiem 210 gier ? Ja mam 999 na cartridgu z pegasusa i co Ty na to ? Oceniać tą grę na 1 to czysty trolling i marna prowokacja. Ukończyłem wszyskie części księcia Persji i jak porównujesz system rozbudowania walki to następny dowód na trolling. Ta gra to kopia Red deada ? Cała branża gier i odbiorców widzi inspiracje rodzimym Wieśkiem, Sucker Punch mówi otwarcie o wzorowaniu się Wiedźminem a skąd Red dead ? Co Ci z tych 210 gier .... ? Może masz dobytek 210 (och jaka fascynacja tym dorobkiem ! Płonę z podziwu) ale w dorobku pokory i trzeźwej ocenie gier jesteś na poziomie "gołowąs"

ocenił(a) grę na 5
magic7810

Tylko dlatego, że moja opinia jest mojsza niż twojsza chcesz powiedzieć, że nie mam racji. Na pegasusa większość gier to było to samo z innymi kolorami. Takich produkcji nie liczę a grałem w setki tego rodzaju gier na miniclip, newgrounds, cda i tym podobnych stronach. Co mi z tych 210 gier? uderz w stół a nożyce się odezwą, nic więcej. Rdr 2010 oferował przepiękny otwarty świat, tutaj jest to tylko egzekucja algorytmu do tworzenia otwartych światów, tworzenie takich gier jak ta jest na najniższej linii oporu, przynieś podaj pozamiataj. Bez porównania z takimi tytułami jak Metar Gear Solid czy Pop, wystarczy zwrócić uwagę na grę aktorską (dźwięk) czy poziom cutscenek. Nakład pracy w tej grze to 10% tego co w MGS, a system walki jest dużo lepszy w Bloodborne chociażby, tutaj grałem na hard i byłem znudzony, w tamtym przypadku gra śniła mi się po nocach i każda potyczka była wyzwaniem, z kolei w PoP SoT walka była dużo bardziej płynna, sama postać księcia oferowała 217 animacji ruchu.

ocenił(a) grę na 10
Sopuch

Jest Twojsza, nie przeczę, mojsze nie oceniają nic na 1, Może się coś nie podobać , ale nie dostrzeżenie nic dobrego w takiej produkcji przypomina mi kampanię hejtu na the last of us 2 na metacritic. Nie mówię że gra jest pozbawiona wad bo popełnia sporo sandboxowych grzeszków. Porównywanie otwartych światów z red reada i Tsushimy w zupełnie dwóch różnych klimatach? Nie wiem jaki ku temu sens? Jeżeli stawiasz na piękno i wymuskaną grafikę to ok. Ja stawiam na grywalność. Czy animacja postaci to jest to samo co system walki ? Wybacz ale pisanie ,że coś jest 100 razy bardziej jakieś od czegoś i wystawienie oceny 1 to skrajności będące domeną buntowniczych nastolatków. Obejrzyj trochę recenzji chłopaków z Tv gry czy Quaza którzy recenzują zawodowo, mają więcej niż Twoje 210 (w sumie jak to kurcze policzyłeś ?) I posłuchaj czy recenzują coś na 1 ? Czy każda gra jest taka do niczego albo super dobra ?

ocenił(a) grę na 5
magic7810

Normalnie to policzylem, posiadam wiekszosc ocenionych gier na półce

ocenił(a) grę na 10
magic7810

100% ZGADZAM SIE Z TOBĄ .

ocenił(a) grę na 10
Sopuch

Ja tylko zapytam czy Ty w momencie oceniania gry GOT dobrze sie czółeś ? Bo ocenic na 5 to juz jest troling a Ty oceniłeś na 1 ? I te Twoje 210 gier nie wiem czy sie chwalisz czy żalisz ?

ocenił(a) grę na 10
Fury77

Kiepsko na mnie trafił z tym Prince od Persia , znam serię i każdą część ogrywałem kilka razy. Świetne gry i nie można mówić, że lepsze czy gorsze. Zarówno książę jak i duch to genialne gry swoich epok. Nie wiem jak on policzył te 210 , ogólnie jak ktoś buduje swój autorytet przechwałkami o swoich rekordach , w tym wypadku liczbą, to z reguły cierpi na syndrom małego...

ocenił(a) grę na 10
magic7810

Dokladnie ja tez nigdy nie porownuje . Mozna porowna GOW 1 z GOW 2 a nie GOT z Red ? Co to za porownanie tam western a tu samuraje ? Nie rozumiem ... Ja np mam bardzo maly wachlarz bo nie wszystkie tytuły ogrywam. Mam tam jakas swoja linnie ...i ide po niej . Ciekawe czy moge porownac jak Ty gry oceniasz i jak ja ?

ocenił(a) grę na 10
Fury77

Możesz sprawdzić wchodząc w profil . Ogólnie Filmweb w temacie gier podupada i rzadko tu bywam dlatego mam ocenionych mało gier, nawet nie mam ukochanego Wieśka i death stranding. Moim zdaniem Twoje oceny są bardzo trafione

ocenił(a) grę na 10
magic7810

Dziekuje. Tak juz zajrzalem . Rowniez Twoje. Tylko nisko oceniłeś Days Gone . Ja sie strasznie podjarałem na ps4 pro 2x przeszedlem i raz na ps5 . Nie chwalac sie przeszedlem na najwyzszym poziomie ... platyna tak jak i GOT tez platynke wycisnąlem

ocenił(a) grę na 10
Fury77

Jakoś nigdy nie zwracałem uwagi na pucharki , wbiłem platynę w drugim horizonie bo była dość łatwa , no i mam tą jedną platynę na pokaz :) Days gone być może padł ofiarą, że odpaliłem go zaraz po death stranding , miałem przesadzone oczekiwania i trochę na początku się zirytowałem. Wrzuć sobie w ps network nick Bulbulator_-
Dodaj do znajomych, jak podejrzysz ile godzin w co grałem, te godziny to swoistego rodzaju ocena :D

ocenił(a) grę na 10
magic7810

Ja uwielbiam pucharki. Na PS4 pro milaem dosc sporo . Ale nie chcialem konta przenosic. Nowe konto mam na PS5 ... Blade Runner

ocenił(a) grę na 10
magic7810

Jak ikona jest ? Bulbulator duzo tu jest ...

ocenił(a) grę na 5
Fury77

Porownalem got z red pod wzgledem budowy swiata, natura itp

ocenił(a) grę na 5
magic7810

Ponad 200 gier to tak duzo? Nie musze chodzic do pracy cale dnie gram ogladam filmy czytam ksiazki albo podrozuje po swiecie.

ocenił(a) grę na 5
Fury77

Bylem w szkole filmowej gry traktowalem jako historie tak jak w filmach, ale znam się też dobrze na mechanice gier, umiem troche robic w grafice 3d wiec wiem jak po lebkach jest to robione w obecnych czasach. Mam tez dobrze ocenione gry, mozesz sobie zobaczyc. Pisze się czułeś jak coś.

ocenił(a) grę na 10
Sopuch

Słuszna uwaga ! Dzieks . Czułeś ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones