PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611768}
8,4 1 616
ocen
8,4 10 1 1616

Gran Turismo 4
powrót do forum gry Gran Turismo 4

nie ma lepszej wyścigówki jak gt 4 na ps 2 - jeśli ktoś znajdzie to niech da namiar - przeszedłem 93% - i dalej ani rusz bo zostały mi 3 wyścigi ( 2 x 24 godzinne i 1 x 8 godzin ) - oraz mistrzostwa które odlbolkują się po ukończeniu tych powyżej - nie wiem jak samemu mam cisnąć 24 godziny za padem ?? - tryb komend też nie wyczerpuje tematu bo w najlepszym wypadku to 8 godzin przy przyspieszeniu x 3 czasu - grafika wymiata , replaye też , możliwość robienia zdjęć i ustawiania sobie je jako tapety na kompie lub komórce , fizyka i sposób sterowania istna bajka jak w realu - jeden minus jak zawsze dla gt to brak uszkodzeń aut - ale nie ma co marudzić przecież gra polega na bezkolizyjnym przejechaniu trasy

ocenił(a) grę na 9
SKAMANDRYT

Z tego co mi kumpel mówił bodajże można włączyć coś w rodzaju "bota" na pewien czas (np. na noc) i na następny dzień pośmigasz trochę. Podobno poziom jego jazdy jest dość dobry.

ocenił(a) grę na 10
vason8

Tryb B-Spec w tedy komputer jedzie za nas, kontrolujemy tylko agresywność jazdy i czy ma wyprzedzać lub zjeżdżać do pit stopu co okrążenie tip.. :)
pozdrawiam.

McFlyPL

juz przeszedlem - ale dzieki

ocenił(a) grę na 9
SKAMANDRYT

Toca Race Driver 3. Co dostanę za namiar?

ocenił(a) grę na 10
Rodion_

Eee? nic?

ocenił(a) grę na 9
McFlyPL

Nie ciebie pytam niestety.

ocenił(a) grę na 10
Rodion_

Ale niestety na allegro są namiary za darmo ;)

ocenił(a) grę na 9
McFlyPL

Ale autor tematu pytał jedynie o tytuł gry, która jest lepsza od GT4 na PS2 w temacie wyścigówek to mu tytuł podałem. Tu nie chodzi o to gdzie może grę dostać...

Rodion_

dzieki za tytuł - juz go mam dlugo ale mi akurat TRD3 nie przypadł do gustu - fakt faktem niektóre trasy i auta są ok ale są tez takie że aż mnie zniechecają - dlatego TRD3 dałbym miejsce 2 jeśli chdzi o typowe wyscigówki - Replaye graficznie nie są dopracowane ( niektóre [nieliczne] sa OK ) - pozatym mam problem na toraze F1 z jakimś dodatkowym NITRO gdzie opanowałem tor do perfekcji a i tak lider mnie dubluje - wiec dalem spokój

ocenił(a) grę na 10
SKAMANDRYT

Jak chcesz jakąś fajną ścigałke to kup sobie TRD2, łatwiejsza jest ;)
Colin McRae 2005 albo Dirt, Flatout 2 itd..

ocenił(a) grę na 9
SKAMANDRYT

Polecam ENTHUSIA . Gra ma momenty , wyścigi subarek po nurburgringu zapadły mi w pamięci ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones