PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 248
ocen
8,4 10 1 37248
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

Lance vs Ken

ocenił(a) grę na 10

jak w temacie kory ze spólników Vercitiego był lepszy
jak dla mnie Lance bo więcej pomógł Tommiemu szkoda ze to on zdradził

użytkownik usunięty
sadzik444

Lance nie pomagał tylko chrzanił każdą robotę a potem miał jeszcze pretensje, że dostaje za to opieprz.

ocenił(a) grę na 10

a Ken gówno robił a jak już zabili Diaza to był pierwszy do meblowania willi

użytkownik usunięty
sadzik444

Dzięki Kenowi po każdej wpadce nie szło się do więzienia tylko płaciło karę. Poza tym dzięki niemu Tommy załapał kontakty z Cortezem i Carringtonem.

ocenił(a) grę na 10

dobra ale jednak lance pomógł zabić Diaza

użytkownik usunięty
sadzik444

Tia, jedyna rzecz, jaką zrobił, zresztą sam najpierw zaognił sytuację więc właściwie pomógł tylko posprzątać burdel, który sam zrobił.

sadzik444

Ken moze byl paranoikiem, ale zostal przy Tommym do konca. Poza tym to On po pierwsze ubezpieczal Toma prawnie a po drugie wskazal do kogo nalezy isc i z kim nawiazac kontakty. Lance to zwykly cyngiel ktory dorobil sie przy bracie - dosatkowo kiepski cyngiel.

ocenił(a) grę na 10
Sherlock91

bardzo lubiłem Lance ponieważ pierwsze grałem w VCS miesiąc po nim grałem w gta VC
żeby nie było moim pierwszym gta była jedynka :)

ocenił(a) grę na 10

Podpisuje się pod tym zdaniem, Lance był takim niedowartosciowanym chłopcem którego trzeba było nianczyć, Ken nie pomagał za bardzo bo akcja nie była jego mocną stroną, on dawał wskazówki co jest chyba pomocą

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Ken Rosenberg! Zawsze lubiłem się pośmiać z jego cpuńskiej paranoi i respektu przed Tommy'm ;)
Lance'a lubiłem jak byłem młodszy, ale to tylko za jego unikatowego, białego Infernusa. Teraz zmieniłem do niego podejście (pieprzony oportunista). Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 10
pioter01

Ja też lubiłem Lance'a jak byłem młodszy ale pewnie to przez jego slogany "it's time for Lance Vance Dance!" XD

sadzik444

Ale mógłbyś zaznaczyć, że treść postu zdradza fabułę...

ocenił(a) grę na 10
Kwarak

aż tak dużo jej nie zdradziła

ocenił(a) grę na 10
Kwarak

Po tylu latach i memach to jeszcze spoiler?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones