PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 252
oceny
8,4 10 1 37252
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

tak jak w temacie która według was była najbardziej przesrana

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

według mnie to misja najszybsza łódź była trudna (niepamiętam wszystkich bo ostatni raz grałem w 2007)

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Ja grałem na PC-ecie i pamiętam, że spore problemy sprawiła mi misja Demolition Man. Polegała na zniszczeniu budynku przy pomocy zdalnie sterowanych helikopterków. Do sterowania nimi trzeba było używać numerycznej klawiatury, a na dodatek obowiązywał limit czasu. Misje trzeba było przejść, żeby popchnąć dalej fabułę gry. Pamiętam, że jak już opanowałem sterowanie to przechodziłem tą misje kumplowi, który też miał z nią problem.

ocenił(a) grę na 10
Dizzy87

no z nią też miałem problem

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

No ta misja do najłatwiejszych nie należała. Była też taka gdzie się latało ale nie helikopterem tylko takim małym dwupłatowcem i trzeba było rozjebać Kubańczyków zrzucając bomby a oni płynęli łodziami itd najśmieszniejsze jest to, że przeszedłem ja z pierwszym razem jakim cudem mi się udało nie wiem, ale łatwo nie było. Nawet zalazłem ją
http://www.youtube.com/watch?v=32c7biOq1_E

ocenił(a) grę na 10
666_filmweb

misja bomby zrzucone dla cioci poulet tą to pamietam :)

sadzik444

Ja tam zawsze wszystkich rozjechałem tym samolocikiem bo nie uciekali :D
Ale fakt lepsza zabawa była latając samolocikiem i wysadzając go przy nich.

sadzik444

Również nienawidziłem misji Demolition Man oraz Bomby zrzucone dla cioci Poulet. Jakoś nigdy nie przepadałem za samolotami, helikopterami w grach, przez co misje z nimi były dla mnie bardzo męczące. Podobnie było w GTA:SA, dwie najgorsze misje w San Fierro (najpierw lot w mieście, a potem w takim małym kartoniku, czy jakoś tak) oraz Nauka latania.

ocenił(a) grę na 10
TheMartino07

to samo miałem w SA :)

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

szlag mnie trafial przy misjach w powietrzu - demolke budynku za pomocą zdalnie sterowanego helikopterka probowalem chyba kilkanscie razy, zanim sie udalo. to samo z bombami zrzucanymi z samolotu na uciekajace lodzie i z misją rozrzucania ulotek. niestety kontrolowanie tego cholerstwa na pc bylo dosc problematyczne.

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

szlag mnie trafial przy misjach w powietrzu - demolke budynku za pomocą zdalnie sterowanego helikopterka probowalem chyba kilkanscie razy, zanim sie udalo. to samo z bombami zrzucanymi z samolotu na uciekajace lodzie i z misją rozrzucania ulotek. niestety kontrolowanie tego dziadostwa na pc bylo dosc problematyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones