PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608622}
7,5 10 575
ocen
7,5 10 1 10575
Grand Theft Auto 2
powrót do forum gry Grand Theft Auto 2

Moim zdaniem jedynka jest dużo lepsza. W dwójce przeszkadzało mi niemal wyszyto samochody, wygląd miast. Gta 2 tylko 3ma rzeczami przewyższa jedynkę: grafiką, jest więcej broni, widać gangsterów na ulicach. Ale ogólnie Gta 2 jest najsłabszą częścią z całej serii

ocenił(a) grę na 8
frycek49

A mnie jedynka strasznie irytuje - trudno mi się w niej poruszać. W dwójce nie dość że jest więcej możliwości, to jeszcze kamera nie jest tak denerwująca.

użytkownik usunięty
frycek49

Póki co grałam tylko w 3 pierwsze odsłony serii i zgadzam się, że "dwójka" jest zdecydowanie najsłabsza.

ocenił(a) grę na 6

jedynka najsłabsza przede wszystkim za przesadzony poziom trudności

frycek49

jedynka jest dobra ale 2 jest lepsze a gta 3 jest jeszcze lepsze :) dla mnie gta 3 lepsze od vice city

ocenił(a) grę na 6
gta50cent

gta 3 trzyma klimat i chyba lepsze od Vc chociaż ma wiele więcej wad przez którer robi się trudne ;p

Niszczyciel2000

gta 3 najlepsza czesc, reszta to juz coraz glupsze

ocenił(a) grę na 6
astok0

to twoje zdanie ...

Niszczyciel2000

tak moje i pewnie wiele innych osob tez to popiera ale jest tez pelno osob ktorzy np. uwazaja ze gta 4 jest najlepsze itp itd

ocenił(a) grę na 6
astok0

ja osobiście uważam ze gdyby połączyć fabułę i grafikę z GTA IV z Możliwościami z GTA SA (typu dodatkowe misje pojazdów itp.) To byłoby najlepsze GTA wszechczasów .

GTA 3 Nigdy nie przeszedłem , ale ma fajną mroczną fabułę pomijając to że główny bohater jest niemową ...
GTA VICE CITY fajne , ale dla mnie jakieś takie Hmmm... przeszedłem tylko główną fabułę i jakoś mnie do niego nie pociąga
GTA 2 nawet fajne przeszedłem do zaciąłem się pod koniec drugiego miasta ...
GTA 1 jak już pisałem dla mnie zbyt trudne
GTA LONDON to chyba jest dodatek do jedynki ...

astok0

Skąd wiesz że wiele osób popiera?Mam też takie pytanko ile zajęło Ci przejście dwójki?

ocenił(a) grę na 6
frycek49

A dla mnie dwójka, można się w niej normalnie poruszać i zapisywać grę. Choć w obu irytuje brak mapki.

ocenił(a) grę na 5
frycek49

nie jesteś sam w tym twierdzeniu ;)

ocenił(a) grę na 6
Szczypek_WRC

ja na to nie zwróciłem uwagi , ale jakby się nad tym tak zastanowić to rzeczywiście porażka niewiadomo gdzie są kill frenzy symbole gta i broń .. ech ...

frycek49

jedynka lepsza, dwójka udziwniona została ale też lubię

ocenił(a) grę na 6
Rockman92

wiem , że to już coś innego , ale Chinatown Wars spoq No i jest kamera z góry jak w starszych częściach ...

Niszczyciel2000

właśnie muszę w to zagrać, tylko ogarnę jak to uruchomić na PC

ocenił(a) grę na 6
Rockman92

chociaż poziom trudności znacznie niższy niż w starszych częściach to i tak jest fajne to gta :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones