PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 093
oceny
8,9 10 1 47093
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Dawniej byłem przekonany, że to przez moją nieostrożną jazdę przytrafiają mi się kraksy w kluczowych momentach, czyli podczas pościgu, ucieczki itd. Jednak im dłużej gram, tym bardziej dostrzegam, że problem leży w samej mechanice postępowania cywilów. Przy szybkiej jeździe, cywile nagminnie łamią przepisy, gwałtownie zmieniają pas, potrafią nagle jechać pod prąd (gdy zwolnimy, nieudolnie próbują zawrócić) i wiele innych, podobnych sytuacji. To jest dość denerwujące, zwłaszcza w GTA Online.

użytkownik usunięty
hitman4334

Ile procent trzeba miec na przejscie fabuły?
Mam 44%

ocenił(a) grę na 9

Z tego co pamiętam to trochę ponad 60% lub koło 70%, nie więcej.

użytkownik usunięty
hitman4334

o to duzo troche :P

ocenił(a) grę na 9

No nie wiem, mi zleciało bardzo szybko, czułem spory niedosyt. Myślę, że to dlatego, iż źle do tej gry podszedłem, tutaj nie ma co się spieszyć. Przechodzić główne misje, ale powoli. Zrobić jedną, porobić coś innego, pozwiedzać mapę, gdzieś pójść itd.

ocenił(a) grę na 10
hitman4334

Masz rację,wg mnie cywile jak i cały ruch samochodowy są mniej dopracowane niż w GTA IV.

ocenił(a) grę na 9
Psycho_Daddy

Niestety nie grałem na tyle długo w GTA IV, by móc to stwierdzić. Raptem parę godzin w sumie. Z resztą, nie wiem czy to irytujące zachowanie botów wynika z niedopracowania programu, obawiam się, że zostały celowo tak zaprogramowane. To, że nam idealnie samochód bota przecina trajektorię przy przejeździe przez skrzyżowanie, to że nagle zmieniają pas na ten, na którym my jesteśmy (wcześniej spokojnie stojąc na czerwonym), to że z niewłaściwego pasa skręcają (strzałka jest prosto, a oni w lewo, tam gdzie my).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones