PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 111
ocen
8,9 10 1 47111
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Hmmmm zacznijmy od początku moja ocena 7/10 wynika z kilku prostych faktów przez które gra mnie wkurzała po 1 bez używania specjalnych umiejętności jazda szybkim samochodem po mieście jest nie lada wyzwaniem strzelanie również jest zwalone (w sumie chyba na gorszy system strzelania nie trafiłem bo w innych grach wszystko normalnie mi działa) mimo że próbowałem modyfikować ustawienia myszki oraz czułość myszy to bez względu jakbym nie ustawił celownik i tak latał jak popi*rdolony (jestem graczem pc to tak jakby co)
2 misje fabularne których jest dużo jednakże nieraz są one zbyt krótkie i powinny być bardziej czymś w stylu misji pobocznej owszem mało jest takich misji ale jednak zwłaszcza na początku tak owe się pojawiają
3 bugi które czasami pojawiają się w naprawdę nieodpowiednich momentach i naprawdę przeszkadzają
to są takie jakby moje 3 minusy stąd właśnie ocena 7/10

Kamilhugo517

Przecież GTA V ma banalny model jazdy i zdecydowanie najłatwiejszy w całej serii, nie wiem jak mogłeś mieć problemy z prowadzeniem szybkich pojazdów w dodatku na PC'cie. To samo ze strzelaniem, a że celownik ci latał to prędzej wina myszki niż gry. "2 misje fabularne których jest za dużo", dla mnie im więcej misji, tym lepiej, także w tym przypadku jest to sprawa indywidualna. Bugi, gram w wiele gier, często masteruje sandboxy typu GTA, AC, Far Cry na wysoki % i bugi nigdy mi nie utrudniają rozgrywki, nie wiem, wy ich szukacie na siłę, czy jak? W każdym razie w grze typu GTA przy tak wielkiej skali świata są one nieuniknione, więc nie powinno się przez nie obniżać oceny.

ocenił(a) grę na 7
nawisher

myszka mi zajebiście działa w każdej z gier typu strzelanki w GTA miałem tylko problem (zresztą to pisałem)
z szybkimi samochodami miałem o tyle problem że ciężko mi się hamowało wchodziło w zakręty oraz kilka innych
jeżeli chodzi o misje fabularne (nie wiem jak ty czytałeś mój komentarz) nie stwierdziłem że jest ich za dużo ale że mimo iż jest ich sporo to i tak mam niedosyt ponieważ były one zbyt krótkie/banalne

Kamilhugo517

Faktycznie, źle przeczytałem. Właśnie łatwość tej gry jest dla mnie małym minusem, ale jeżeli wybierać poprzednie części, które były o wiele trudniejsze i czasami powtarzanie misji po raz enty wyprowadzało z równowagi, a banalne GTA V, to chyba jednak wybrałbym to drugie.

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

Problem z hamowaniem i wchodzeniem w zakręty? Wystarczy zahamować odpowiednio wcześnie i bez problemu wchodzi się w zakręt. To nie Need For Speed, żeby pokonywać każdy zakręt na pełnym gazie. Sterowanie jest normalne, dość proste. Być może gra jest i dość łatwa, ale ona ma bawić, dostarczać rozrywki a nie irytować, że 10 raz musisz robić tę samą misję.

ocenił(a) grę na 8
tupac1991

Kolega tupac1991 dobrze mówi "Wystarczy zahamować odpowiednio wcześnie i bez problemu wchodzi się w zakręt ".
Jazda super samochodami, klasykami i resztą jest przyjemna i łatwa. Inaczej sprawy się mają w przypadku GTA 4, tam postawiono na większy realizm w prowadzeniu samochodów. Nie do końca im to wyszło, jeśli chodzi o auta sportowe, które wychylają się na zakrętach jak beczkowozy ale tragedii nie ma, da się to opanować.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones