PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 093
oceny
8,9 10 1 47093
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

http://www.gamersky.com/news/201503/534142.shtml

STAMiNA

jak dobrze być pecetowcem :)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Gra jeszcze na wyszła na PC a już porównania grafiki, które 90% użytkownków PC i tak będzie grało na średnich oj dzieciaki, dzieciaki :D

ocenił(a) grę na 8
mere

Ja będę grał na minimalnych. xD

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

A graj sobie na jakich chcesz tylko nie wrzucaj takich durnych tematów jakbyś miał 15 lat, też Ci pokaże screeny gdzie na ps2 wygląda lepiej niż na PC, ale syf :/

ocenił(a) grę na 8
mere

>tylko nie wrzucaj takich durnych tematów jakbyś miał 15 lat
Co jest durnego w tym temacie?

Konsole to patologia. Sprzęt dla plebsu.

STAMiNA

Oj tam, już tak nie prowokuj następnej wojenki... A w sumie to prowokuj, ostatnio polubiłem nurzać się w shitstormie pt. ''Konsole vs PC''.

Grałem w GTA V na tym ''sprzęcie dla plebsu''. I wiesz co? Grało mi się dobrze. W sumie to nadal gram, bo napady, zabawa na sporo godzin, sam wiesz. A nie, sorry, nie wiesz...

Gram na konsoli i dobrze mi z tym. Ale że ktoś uważa, że to patologiczny sprzęt? Ups. Mam to gdzieś.

ocenił(a) grę na 8
karo0o

>Oj tam, już tak nie prowokuj następnej wojenki...
Kolego na serio nie chce wszczynać tych durnych wojenek, których wynik jest z góry przesądzony. Każdy średnio myślący człowiek wie, że pecety mają miażdżącą przewagę nad konsolami, które notabene hamują rozwój gier.

>Wiesz jakie to fajne? A nie, sorry, nie wiesz...
Nie wiem bo nie ma tego na PC. Nie będzie? I don't care. hehe :)

>Ale że ktoś uważa, że to patologiczny sprzęt? Ups. Mam to gdzieś.
Spoko ale prawdy nie zmienisz. :) Konsola to wykastrowany komputer służący tylko do jednego celu: grania. Na komputerze można zrobić wszystko. Poza tym gry projektuje się na komputerach a nie konsolach.

STAMiNA

Z tym pierwszym się zgodzę. :( Nadal nie mogę znieść, że nowe gry są wydawane na stare konsole, przez co na pewno ogólna jakość oprawy graficznej musi być jakoś obniżona.

No, kiedyś te GTA będzie na PC. Ano kiedyś xD I wtedy wszyscy blaszacy będą pykać w rozdzielczościach 4K na swoich wypasionych pecetowych rydwanach z animacjami włosów w nosie Trevora na wietrze. Każdego osobno, rzecz jasna!

A co do robienia ''wszystkowości'' na PC... no dajmy spokój, 80% użytkowników tych drogich komputerów za 4 tysiące sprawdzi po szkole/pracy fejsa, obejrzy nowe demoty, napisze komentarz na forum i to wszystko (poza graniem oczywiście).

Do ''robienia tego wszystkiego'' wystarczy mi zwykły laptop, chyba gdzieś już tak na FW pisałem... Bądźmy szczerzy, większość kupuje te potężne podzespoły, aby zobaczyć pięknie powiewającą sierść wilka w nowym Wiedźminie. Albo, żeby w ogóle tego Wiedźmina uruchomić. :)
Bo jeżeli ktoś poważnie pracuje na komputerze to zazwyczaj nie ma czasu aby też hardkorowo grać.

Gry na konsole robi się podobnież na tzw. dev-kitach (pieron wie co to jest, zakładam, że coś komputeropodobne, ale nie z pewnością nie taki pełnoprawny komputer). Zdobyłem te info na placu boju, czyli forach ''konsole vs pc''. :)

ocenił(a) grę na 8
karo0o

>A co do robienia ''wszystkowości'' na PC... no dajmy spokój, 80% >użytkowników tych drogich komputerów za 4 tysiące sprawdzi po >szkole/pracy fejsa, obejrzy nowe demoty, napisze komentarz na forum i >to wszystko (poza graniem oczywiście).
A graficy? A projektanci?

>Bądźmy szczerzy, większość kupuje te potężne podzespoły, aby >zobaczyć pięknie powiewającą sierść wilka w nowym Wiedźminie.
To dziecinne myślenie.

>Bo jeżeli ktoś poważnie pracuje na komputerze to zazwyczaj nie ma >czasu aby też hardkorowo grać.
No hardcorowo nie ale przyciąć w coś od czasu do czasu to na pewno ma czas.

STAMiNA

''A graficy? A projektanci?''
Tak jak napisałem, 80%... Te 20 to właśnie ci graficy itp.

''To dziecinne myślenie.''
To jakie jest ''niedziecinne''?

''No hardcorowo nie ale przyciąć w coś od czasu do czasu to na pewno ma czas.''
No, może ma.

Zresztą jak ktoś chce pykać wyłącznie na konsoli to co mu zrobisz? Albo tylko na PC? Niech se ludzie grają na czym chcą, prosta sprawa. I tu masz taką samą grę i tu więc... (tak, wiem, GRAFIKA)

ocenił(a) grę na 8
karo0o

>To jakie jest ''niedziecinne''?
Granie dla gameplayu a nie grafiki. Zjechanie grafy jak trzeba na MEDIUM albo LOW.

>Zresztą jak ktoś chce pykać wyłącznie na konsoli to co mu >zrobisz?
Nic ale niech mi taki baran nie pier.oli o wyższości konsoli nad pecetem.

>Niech se ludzie grają na czym chcą, prosta sprawa.
A pewnie. :)

STAMiNA

''Nic ale niech mi taki baran nie pier.oli o wyższości konsoli nad pecetem.''
Dobre XDDD

I teraz wcześniejszy post:
''Każdy średnio myślący człowiek wie, że pecety mają miażdżącą przewagę nad konsolami,''

Także zanim zaczniesz pierd*lić o wyższości PC nad konsolą... :P

I komputer jest dobry do grania i konsola. Żadne nie jest wyższe nad drugim, moim skromnym zdaniem. :)

ocenił(a) grę na 8
karo0o

Tak ale jak mówiłem wcześniej komputer ma szersze zastosowanie niż konsola, która jest substytutem peceta.

karo0o

Dobry komputer>Konsola>Słaby komputer

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Skoro to sprzęt dla plebsu, a Ciebie na niego nie stać to jaka Ty klasa społeczna reprezentujesz:-P
Amator białego chleba :-D

ocenił(a) grę na 8
mere

Kto powiedział, że nie stać mnie na konsolę?

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Jakby Cie było stać na konsolę i GTA na premierę to byś ogrywał jak ja wszystko co być chciał i na co chciał i by Ci było wszystko jedno. Nie zachowywał byś się jak byś miał okres, i nie zaśmieciałam tematu jakimiś głupotami

ocenił(a) grę na 8
mere

>Jakby Cie było stać na kosnolę i GTA na premierę to byś ogrywał jak ja >wszystko co być chciał
Ale ja nie chce konsoli rozumiesz? Wolę poczekać prawie 2 lata na premierę na PC. Wole grać na pececie.

>i nie zaśmieciałam tematu jakimiś głupotami
Jakimi głupotami?

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Porównania grafiki jakieś, gra nawet nie wyszła a Ty wrzucać jakieś screeny i siejesz ferment. Nie będzie większej róznicy niż na PS4(patrz Watch Dogs) 10 dekady grania więc wiem jak działa rynek

ocenił(a) grę na 8
mere

>Porównania grafiki jakieś, gra nawet nie wyszła a Ty wrzucać >jakieś screeny i siejesz ferment.
No i co z tego, że nie wyszła? Są ludzie którzy już mieli dostęp do wersji PC.

>Nie będzie większej róznicy niż na PS4(patrz Watch Dogs)
No bo oni specjalnie zaniżają jakość graficzną wersji pecetowych, żeby konsolowy beton nie płakał.

>więc wiem jak działa rynek
Jak działa? Opisz mi to może czegoś nowego się dowiem...

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Rynek działa pod konsole, teraz 90 wydawców wydaje tytułu z myślą o konosolach, sterowanie, optymalizacja itp.
Dlaczego? Kasa, kasa. Np taki Cień Mordoru sprzedał się na w 97% na konsole... 3 % to PC. Na komputerach jest bardzo dużo piractwa, lamusy sciągają gry bo nie chce im się iść do roboty,a mama im nie da wystarczy że jeszcze z nią mieszka. Z tego wynikają opóźnienia, przesuwane premiery lub całkowity brak wersji PC, nie mówiac o olewanie np braku Edycji Kolekcjonerskich PC lub tylko podstawowe wersje do sprzedaży.
Ciekaw jestem jaka sprzedaż osiągnie GTA V pobije 1mln w ciągu 24 jak wersje na past geny? Czas pokażę

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

kolejny ułomniak ktory spuszcza się nad grafiką,będziesz mógł podziwiac sobie trawę,liście,włosy w nosie trevora,rzeczywiście to podstawa w grach

Mistrz_walki_wrecz

Nie musi się "spuszczać" po prostu wybiera najlepsza możliwa wersje czyli PC.

Sorry sam ma w domu 2 konsole ale nie wyobrażam sobie granie w multiplatformówki na konsolach,ta sama grafika przez bite 7 lat ,chyba bym zwariował :)

ocenił(a) grę na 8
Danio31b

>Nie musi się "spuszczać" po prostu wybiera najlepsza możliwa wersje czyli PC.
Otóż to. :)

STAMiNA

PC zawsze był jest i będzie najlepszym sprzętem do grania i płacz konsolowców tego nie zmieni.GTA V na PC wygląda pięknie i chodzi cudownie w 60 FPS. Wspaniałe konsole "nowej generacji" potrafią wygenerować tylko 30 kl/s i graficznie gra wygląda gorzej [BEKA]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones