PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 111
ocen
8,9 10 1 47111
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Czy muszę znać poprzednie części, żeby zagrać w piątkę? Są jakieś nawiązania itp.?
Z tej serii grałem tylko w Liberty City Stories i Vice City Stories i specjalnie mnie nie zachwyciły
(chociaż z tego co słyszałem to najgorsze części), a GTA V akurat zacnie wygląda.

Bejts

raczej nie musisz.

ocenił(a) grę na 10
Bejts

więc koniecznie zagraj w Vice City i San Andreas :P

Danielak_Lucek

Klimat nyga rapu w San Andreas mnie nie ciągnie, za to Vice City w sumie niezłe się wydaje.

Bejts

W GTA 5 jest nawiązanie z GTA 4: The lost and damned gdzie w " piątce " Trevor z nimi walczy bo zabił Johnego Klebitza głównego bohatera z the lost and damned więc warto, abyś zagrał w ten epizod.

Bejts

Są nawiązania do czwórki. Jak wyżej było wspomniane Johny Klebitz, a także Packie w misji pobocznej i w ekipie podczas napadu. Oprócz tego jest wspomniany główny bohater czwórki w jednym dialogu.

ocenił(a) grę na 8
neo_angin

I jeszcze ta dziewczyna Nico z agencji rządowej.

mistrz_sheldon

Gdzie ona była?

ocenił(a) grę na 8
AssEater

W tej misji https://youtu.be/fdFwqxkDpds

ocenił(a) grę na 9
Bejts

niby piątka sie dzieje w San Andreas ale do GTA San Andreas nie zauważyłem nawiązań no jedno było nawiązanie z tym gangiem motocyklowym do The Lost and Damned

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones