PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 093
oceny
8,9 10 1 47093
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Ale to chyba bardziej problem typu bug...sami oceńcie...

Wybrałem opcję "na morzu", wykonałem wszystkie punktu planu rozrysowanego przez Trevora (zabrałem łódź i samolot), następnie T. wysłał sms-a do Mike'a aby ten podszkolił się z latania. Oczywiście rozwinąłem umiejętności pilotażu Michaela na maksa (a przy okazji wykonałem parę pobocznych misji), jednak dalej nie mam na mapce możliwości przejścia do wykonania skoku na marryweather. Podczas pierwszego skoku na jubilera wszystko szło gładko a teraz nie wiem co mam dalej zrobić.

Patrzyłem na różnych Let's playach na youtube i tam po rozwinięciu umiejętności pilotażu przez Mike'a postawaliśmy sms-a od Trevora że skok już jest do zrobienia. Podczas gdy u mnie nie przychodzi żadna wiadomość od Trevora.

Wie ktoś o co biega a może ktoś miał podobny problem, będę wdźięczny za każda pomoc.

Aha nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale w GTA V gram na PS3.

ocenił(a) grę na 9
DziurawaMarysia

pograj troche Franklinem , bo też miałem podobny problem i nie pamietam już dokładnie , ale chyba trzeba wykonać pełny zasób misji wszystkimi bohaterami

ROBERTHUNT

Hmm.. ok własnie to też próbuje zrobić, ale jak widziałem u jakiegoś gościa na gameplayu, to on w ogóle nie ruszał misji z pt: "Nieznajomi i dziwacy" ale i tak mógł bez problemu wykonać skok.

Pokombinuję jeszcze, właśnie wczytałem save'a i wybrałem drugą opcje "frachtowiec" ale jest ten sam problem.

ocenił(a) grę na 9
DziurawaMarysia

racja , pokombinować musisz ;) ja pamiętam że też się zaciąłem i bładziłem bez celu , a wystarczyło podjechać trevorem ( bądź franklinem ;) nie pamiętam już ) do domu michaela . Osobiście wolałem grać Michaelem lub Trevorem , olewając Franklina ale w pewnym momencie i tak musiałem nadrobić Franklinem by ruszyć fabułe do przodu, stąd moje rady , ale nic wiecej Tobie nie doradze , ukończyłem grę już jakiś czas temu ( skleroza nie boli :P ) a teraz pogrywam sobie online , też niezła zabawa ;)

ROBERTHUNT

Ale ze Mnie gapa :)

Dzisiaj udało mi się rozwiązać problem, chodziło o to że trzeba było Michaelem wykonać misję dla federalnych. Nie mogłem zlokalizować tego agenta bo był słabo oznaczony, czyli jednak moja niekompetencja a nie bug gry ale to dobrze :P

ROBERTHUNT

Co do multika to też spróbuję ale dopiero jak przejdę singla, bo już jestem prawie w połowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones