PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 103
oceny
8,9 10 1 47103
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Ulubiony bohater

ocenił(a) grę na 10

Jaki jest wasz ulubiony bohater? Jak dla mnie Franklin, ponieważ był jako jedyny w miarę
inteligentny. Michael był miejscami większym psychopatą niż Trevor.

ocenił(a) grę na 8
Jedr0i

Dla mnie chyba również Franklin choć Trevor również był ciekawą postacią. Postać Michaela, misje związane z jego rodziną oraz te związane z terapeutą i ten kryzys wieku średniego strasznie mnie denerwowały.

ocenił(a) grę na 8
Jedr0i

1. Michael
2. Franklin
3. Trevor

ocenił(a) grę na 8
Jedr0i

Wszystkie postacie dla mnie były nudne i nie udane.
Ale gra ogólnie super!

ocenił(a) grę na 9
bartmix

Franklin dla fanów Need For Speed,Michael dla fanów Max Payne'a a Trevor dla fanów chaosu

ocenił(a) grę na 9
Jedr0i

Trevor to moja ulubiona postać z GTA V,ale nie potrafię wybrać czy Michael czy Franklin jest lepszy.

ocenił(a) grę na 9
Milosz12345678910

Zmieniam zdanie mój ulubiony bohater to Michael. Najbardziej mogłem się z nim zżyć.

ocenił(a) grę na 9
Milosz12345678910

Franklin był dla mnie nudną postacią. 1.Michael 2.Trevor 3.Franklin

ocenił(a) grę na 5
Milosz12345678910

Nie dało się więcej komentarzy napisać...

ocenił(a) grę na 9
Jedr0i

Michael

ocenił(a) grę na 10
laxman

Michael

ocenił(a) grę na 10
Jedr0i

Trevor. Najbardziej barwna postać. Co do Michaela i Franklina to na równo.

ocenił(a) grę na 10
Jedr0i

Trevor

Jedr0i

Zdecydowanie Michael.

ocenił(a) grę na 10
Jedr0i

Wszystkich lubię, chociaż Franklina najbardziej, trochę przypomina mi mnie. na drugim miejscu stawiam Trevora, po prostu lubię nim grać. Gra Michaelem też jest ciekawa, w jego wątku są planowane najlepsze akcje np. z FIB

ocenił(a) grę na 10
Jedr0i

Michael4life. Mój typ postaci- porywczy, sarkastyczny i miejscami dramatyczny. Mimo że nie rozumiem czemu aż tak się uganiał za swoją... rodziną. Jakoś najmniej się wczułam w Franklina. Ale nadrobił to swoją znajomością z Lamarem i rolą "rozjemcy" podczas gdy zawsze zachowywał trzeźwe myślenie. A Trevor to Trevor, nic nie trzeba dodawać.

Jedr0i

1. Michael
2. Franklin
3. Trevor ( nie przepadałam za nim, więc w ostatniej misji go zabiłam ^_^ )

ocenił(a) grę na 9
Jedr0i

Dla mnie Michael był najlepszą postacią, a Franklin jakoś strasznie mnie irytował, taki koksu non-stop bluzgający i rzucający przekleństwami na prawo i lewo. Misje z nim też zaliczam jako nieco słabsze od pozostałych.

Matekes15

1. Michael - najbardziej dopracowana, dojrzała postać, hipokryta, bez kręgosłupa moralnego
2. Trevor
3. Franklin- po prostu nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones