PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605881}

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter and the Half-Blood Prince
6,7 2 729
ocen
6,7 10 1 2729
Harry Potter i Książę Półkrwi
powrót do forum gry Harry Potter i Książę Półkrwi

straszna monotonia

ocenił(a) grę na 5

Moja pierwsza gra z serii HP i trochę się zawiodłam. Bardzo monotonna fabuła. Na zmianę
robienie eliksirów, pojedynki lub gra w quidditch'a. Nie mogę powiedzieć, że nie polecam,
bo fanom HP pewnie i tak się nie da (wiem z autopsji), ale po prostu nie spodziewajcie się
żadnej rewelacji.

ocenił(a) grę na 9
aniuraaa

Sama mam te grę (jestem fanką Harry'ego Pottera) i no według mnie nie jest taka zła. Choć zbieranie godeł i minigodeł to była przesada. Ale wolę wezwać Prawie Bezgłowego Nicka gdy potrzebuję pomocy niż łażenie za jakimiś czarnymi śladami (jak to było w HP i Zakon Feniksa - grze). System Quidditcha był nawet fajny choć momentami wkurzało mnie to,że Harry praktycznie sam latał za zniczem. Natomiast niektóre misje były lekkim przegięciem. Za dużo eliksirów zdecydowanie i za dużo pojedynków. To fakt.. Od kiedy robienie ponczu jest na czas? o-O. No ale przynajmniej Ron przypomina Rona już bardziej niż w HP i ZF ;)

aniuraaa

Zagraj sobie w KF :) Pierwsza, a zarazem najfajniejsza część. Może dupy nie urywa, ale fajny klimat. Podczas misji z Norbertem, dajmy na to, kiedy to trzeba go zanieśc na wieżę, a potem jeszcze wrócić, mam do tej pory dreszcze ;DD

mokfa

No ale nie można poeksplorować hogwartu :p

Moimi ulubionymi są 2 i 3, właśnie ze względu na wielki Hogwart, w którym roi się od sekretów

aniuraaa

Oj, zgadzam się całkowicie. Ładna grafika, ale dupy nie urywa. Zwłaszcza, że trzeba było zapłacić 50 złotych. Już za bardziej atrakcyjną uważam ostatnią grę "Insygnia Śmierci: Część 2", gdzie właściwie gra polega na uciekaniu, kryciu się i "strzelaniu" zaklęciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones