PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Jestem niezwykle zadowolony z tego, że moja ulubiona (no, druga po ME) seria gier komputerowych zajmuje 1, 2 i 3 miejsca. Jest to seria ponadczasowa, w która będą zagrywały się przyszłe pokolenia, bo ani grafika się nie starzeje, a grywalność jest taka jakiej nigdy nie będzie w grach. Pozdrawiam!




Nekromancja rządzi! ;)

venom_xd

Ja najbardziej Loch lubię :)

venom_xd

Sorry ale jak dla mnie ta gra kompletnie nie zasługuje na 1 ,2 ani 3 miejsce jest o wiele więcej lepszych gier.

ocenił(a) grę na 10
Agap0081

A to dlatego, że...?

venom_xd

Nie podobała mi się nie miała tego czegoś ,tego klimatu. Jak dla mnie to zwykła gra strategiczna jak ich wiele.

ocenił(a) grę na 10
Agap0081

Nie ma klimatu?!
Właśnie że ma klimat swój jedyny i niepowtarzalny:)

mikruzzo

Ja tam go nie czuje, ale każdy ma inny gust.

ocenił(a) grę na 10
Agap0081

Heroes ma jeden z najlepszych klimatów.

venom_xd

Może i jakiś tam klimat rzeczywiście ma ale nie dla mnie.

ocenił(a) grę na 10
Agap0081

Ej, ale żeby dać 1?

venom_xd

Przyznaje może rzeczywiście przesadziłam z oceną ale powinna być ona jak dla mnie niewiele wyższa. Po prostu gra mnie nie wciągnęła,nie spodobała mis się.

Agap0081

podzielam zdanie. Nie uważam że ta gra jest lepsza od gothica czy fallouta a klimatu to nie ma wcale

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Akurat w Gothici (oprócz Arcani) i Fallouty grałem wszystkie i cały czas przekładam nad nie Heroes. Poza tym Heroes to STRATEGIA podczas gdy zarówno i Gothic i Fallout to RPG.

venom_xd

ja strategów po prostu nie lubię

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Fallout to post-nuclear i porównywanie go do fantasy jest zabawne i głupie. Gothic to jeden z największych crapów w gatunku cRPG i nie tylko "heros" go zjada ale i około 50 innych gier cRPG.

Iselor

To ty jesteś zabawny że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi bo nie pisałem o grach fantasy tylko RPG a gothic to nie żaden crap tylko kultowa gra która przyczyniła się do dalszego rozwoju tego gatunku. Nie wierzysz to poczytaj. A głupie to jest to twoje uparte utrzymywanie że heroes to najlepsza gra na świecie co moim zdaniem i wielu innych jest nieprawdą. No ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Grałem w swoim życiu w więcej cRPG niż ty potrafiłbyś wymienić więc nie pier-dol mi swoich dyrdymałów o tym, która gra była, a która nie była ważna dla rozwoju gatunku. I nie pisz mi co mam czytać bo i czytałem i pisałem na temat wystarczająco dużo. Twoje zaś opinie o trzecim Herosie można sobie obić o kant dupy. Ładujesz jakieś bzdury o "braku klimatu" i "kultowości Gothica" (dobre jaja) i starasz się zaciekawić tym innych. Ale nie wiem o czym rozmawiam z kretynem, który jedynki wystawia całej serii Diablo, Herosom jak i Baldur's Gate. Jesteś albo idiotą albo ignorantem albo trollem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
wafel4

Zdanie się argumentuje a twoje wypociny są niczym. Nie mam o czym rozmawiać z ignorantem który nie ma pojęcia o grach komputerowych.

Iselor

Uwierz mi że mam większe pojęcie niż ci się wydaje dzieciaku. Koniec rozmowy z idiotą jak ty się nie kłóci.

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Pojęcie:) Jesteś trollem i nie mam ochoty na dalsze dyskusje z dzieciaczkiem, który gra we współczesny syf, który w większości nadaje się do kosza. Możesz mieć swoje zdanie co nie znaczy że nie jest ono gówno warte..

Iselor

Tak jak twoje zdanie (uważasz że wszystko co jest w 2d jest super a 3d to syf) jest gówno warte. Jesteś ograniczony i dalej żyjesz w XX wieku.

ocenił(a) grę na 10
wafel4

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jest mnóstwo gier w 3D które bardzo lubię. To że większość współczesnych strategii i cRPG nadaje się na przemiał to jest inna kwestia i grafika nie ma nic do rzeczy.

Iselor

po prostu herosi 3 nie przypadli mi do gustu i nie lubię strategów. Nie mogę mieć swojego zdania?

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Mieć możesz co nie oznacza że jest ono coś warte bo ta gra jest najlepszą grą w historii bez względu na twoje zdanie. Twierdzenie zaś że nie ma klimatu jest po prostu żenującym dowcipem i nikt na tym forum nie będzie cię traktował poważnie jeśli atakujesz tak najlepszą grę w historii (albo jedną z najlepszych).

Zwłaszcza w sytuacji w której obok Fallouta stawiasz Gothica który wsysany jest nosem przez hordę innych erpegów. A akurat w strategie i erpegi gram pewnie tyle ile ty masz wiosen;)

I nie "strategów" tylko "strategii".

Iselor

najlepszą według ciebie. Znam wielu ludzi którzy śmieją się z tej gry. Myślę że jednak się mylisz a mówi się potocznie strategów poligloto. Nie chce mi się z tobą dalej gadać bo to i tak na nic :/

ocenił(a) grę na 10
wafel4

Nie lubię "strategii" a nie "strategów". Ludzie, którzy śmieją się z tej gry to niedorozwinięci idioci, którzy o grach wiedzą tyle co kura o pieprzu. I ta gra JEST najlepszą albo jedną z najlepszych bez względu na to co ty albo twoi śmieszni koledzy sądzicie. Ale nie wiem po co rozmawiam z nastoletnim błaznem jarającym się Gothiciem a wystawiającym oceny 1 Diablo i Baldurowi. Kończ już się kompromitować i wracaj do swoich gierek dla dzieciaczków i casuali.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
wafel4

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka;) Idź, żyj dalej w swoich urojeniach:)

Iselor

I nawzajem kolego, mam nadzieję że kiedyś przejrzysz na oczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones