PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 328
ocen
9,2 10 1 38328
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

W HoMM2 mieliśmy zameczek górujący nad miastem, w którym kupowało się nowe budynki. Tutaj muszę szukać gdzie jest ta rada miasta, bo teraz tam się kupuje, a w zameczku jest fort, który pokazuje mało istotną rzecz.

Na głównym ekranie w HoMM2 mieliśmy duże ikonki opcji, końca tury itd., a w HoMM3 są one mniejsze i czasami musiałam szukać gdzie co jest.

Walka - w HoMM2 nie było przestojów, a tutaj tak. Gdy przeciwnik stoi plecami do mojego wojownika to jego animacja obrotu jest zbyt wolna, więc żeby się nie zanudzić musiałam ustawić animacje na najszybsze.

Nasz bohater ma okienko ekwipunku jak w grach RPG, ale wolałam jak artefakty były poustawianie od najwcześniej zdobytych.

Reasumując: grafika jest ładniejsza, ale mniej przejrzysta, interfejs mniej intuicyjny.

Już bez porównań do poprzedniczki to brakuje mi opcji "kup wszystkie jednostki". Niestety znów tego nie ma i sporą część gry poświęcamy na klikanie.

Brakuje mi też rozbudowania fabuły, nic tylko zdobywamy kolejne miasta - single player to nuuda. Piszecie, że dopiero w HoMM4 to się pojawiło. Podziemia niby fajna sprawa, ale przedłużająca rozgrywkę, która mnie już zmęczyła i znudziła, więc zrezygnowałam po jednej misji. :D

Skoro 2 cz. jest lepsza to jakim cudem to właśnie HoMM3 jest tak ubóstwiana to nie wiem. :)

ocenił(a) grę na 10

Trzeba grać mniejsze mapy, bo też mam tak, że większe ciężko skończyć. Pozostałe rzeczy mi w ogóle nie przeszkadzają. Musiałaś bardzo mało grać skoro masz problemy ze znalezieniem budynków w zamku. Też wolę dwójkę, ale ze względu na klimat, nie to żebym uważał ją za lepszą grę. Trójka ma bogatszą zawartość i jak dla mnie ciężko znaleźć w niej wady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones