PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Niektóre dzieci neo może się dziwią dlaczego taki hit oblega 1 miejsce ! Ale to się nazywa GRYWALNOSĆ , noce i dnie spędzone na taktycznym rozprawianiu się nad przeciwnikami, niezapomniane przygody, poszukiwania skarbów i odkrywania nowych terenów !

Piekna gra, łza sie w oku kręci i nie żałuje spędzonych lat młodości przy komputerze !

UPADLY_WIDZ

Zgadzam się z Tobą w 100% ta gra ma to coś :)

decomoreno

Ja również się zgadzam, jak mam tylko więcej czasu wolnego to zaraz wybieram sobie scenariusz i do dzieła.U mnie w domu prawie każdy w to gra :D

UPADLY_WIDZ

Gra jest BOSKA nawet po tylu latach chętnie do niej wracam... jedynie można się doczepić do zbyt niskiego poziomu inteligencji komputera
w singlu, to jedyny minus tej genialnej gry:D

ocenił(a) grę na 6
adi_dassler

Ogólnie wHeroes'ach Sztuczna Inteligencja była zawsze na dość niskim poziomie.

Pawek_13

Tragiczne jest to jakich zaklęć komputer używa podczas walki, dobór profesji jego bohaterów, oraz kompletowanie armii jak ma kilka różnych miast:D

ocenił(a) grę na 10
Pawek_13

Zawsze można zagrać ze znajomymi dzięki opcji "Gorące Pośladki" lub przez internet - do dziś w Polsce funkcjonują dwie ligi Heroes3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones