PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 328
ocen
9,2 10 1 38328
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Jest już do pobrania :)
Na razie tylko w języku rosyjskim, ale w grze absolutnie to nie przeszkadza. Dodaje nowy 10-ty (bodajże) zamek "Cove" (Przystań, Zatoka).
Nijak się ma do WOGA, który modyfikował całą grę i wprowadzał brzydkie przerobione jednostki. HoTa to prawdziwe arcydzieło, kawał dobrej roboty kolegów z zachodu.

Polecam każdemu fanowi :)

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Wyszła już normalna wersja? Z tego co słyszałem to na razie jest tylko dość niestabilna beta.
Ostatnimi czasy nadeszła moda (niestety chyba tylko na konsole) na odświeżanie klasyk w wersji HD, hirołsom przydałoby się takie odświeżenie, jest co prawda mod HD ale pozostawia on jednak wiele do życzenia.

ocenił(a) grę na 10
torhan

"Po trzech latach od zapowiedzi, długo wyczekiwany dodatek Horn Of The Abyss, został wreszcie wydany! Pierwsza wersja dodaje zupełnie nowe miasto piratów, Cove (u nas często tłumaczone jako Przystań) i pierwszy rozdział nowej kampanii, która koncentruje się wokół nowego miasta."
Wydaje mi się, że to już nie jest beta. Grałem już ładnych kilka godzin i napotkałem tylko jeden błąd (zniknął mi bohater :P) Dodatek świetny, nowe miasto utrzymane w klimacie, świetna muzyka, fajne jednostki. Jedyny minus to fakt, że nie ma jeszcze angielskiej wersji.

użytkownik usunięty
nillvo

A skąd to można zassać? Ja chcem, ja muszem ;D

ocenił(a) grę na 10

Na przykład stąd, niestety jest to na razie wciąż wersja beta po rosyjsku:(

http://www.hota.acidcave.net/do_pobrania.html

ocenił(a) grę na 10
torhan

Pojawiła się już HotA 1.1 z masą poprawek, niestety dodatek jest dalej po rosyjsku.

ocenił(a) grę na 10
GuTeK_696

31.12 2012 Pojawiła się wersja 1.2
Zmiany :
- generator map losowych
- mnóstwo nowych obiektów i dekoracji na mapach
- nowe banki i "konserwatoria" stworzeń
- działający efekt minusowego szczęścia
- zbiór nowych map dla pojedynczego gracza i wieloosobowych
- nowe warunki zwycięstwa
- nowe tła menu wyboru scenariusza
- nowy format map HotA
- możliwość ustawiania bohaterów na wodzie (automatyczne wstawianie ich na statek)
I mały bonus strona z koncepcyjnymi miastami :

http://heroes3towns.com/

Fajnie zapowiada się Katedra :)

ocenił(a) grę na 10
deadpool260388

Grałem ostatnio trochę w wersje 1.2 z HD modem i muszę przyznać, że jest bardzo stabilna. Nie pojawiły się żadne błędy.

ocenił(a) grę na 10
GuTeK_696

No bardzo fajnie się gra, nowe miasto bardzo fajnie wpasowało się w uniwersum, niestety twórcy wypuszczają aktualizacje w odstępach gigantycznych :/ Do szczęścia brakuje mi tylko nowego miasta Katedry która jest na zaawansowanym poziomie wykończenia i wygląda rewelacyjnie, nowych artefaktów, angielskiej/polskiej wersji i kilku aspektów które wpłynęły korzystnie na samą rozgrywkę np. przycisku grupowego szkolenia, animacji drzew i i większej liczby obiektów na mapie, nowych bohaterów ze specjalnościami np pikinier którego nikt nie miał.

ocenił(a) grę na 10
deadpool260388

Do tego bym jeszcze dodał równoczesne działanie z WOGiem lub dodanie części funkcji z które są tylko w WOGu. Swoją drogą ciekawe dlaczego tyle zajmuje zrobienie wersji angielskiej/polskiej, nie znam się na programowaniu, ale wydaje mi się że jest to dużo łatwiejsze niż dodawanie nowych zamków i jednostek.

ocenił(a) grę na 10
GuTeK_696

Wog był fajny pod wieloma względami fajne jednostki np.Gorynicz, Drakolicz, Ifryt radza, dowódcy byli fajni ale wątpię że je przeszczepią ale bardziej liczyłbym raczej że mogą dodać jednostką doświadczenie które było fenomenalnym patentem (odblokowywały się nowe umiejętności np 2 strzały i zatruty strzała dla Reptiliona, ulepszanie siedzisk potworów i kopalń na mapie przygody

ocenił(a) grę na 10
deadpool260388

Dokładnie dodanie kilku najważniejszych rzeczy w WOGa by wystarczyło, szczególnie chodzi mi o doświadczenie, dodane moce artefaktów, bank i niektóre budynki, np budynek pozwalający usunąć specjalność (jak ja nie cierpię tracić slota na umiejętności typu sokoli wzrok lub nauka czarów, przez to w zwykłym heroesie unikam wchodzenie do chatki wiedzmy, chyba że wiem jaka umiejętność w niej dostanę).

ocenił(a) grę na 10
GuTeK_696

Ja po prostu wykluczam nieprzydatne umiejętności także czary w edytorze jak gram singla, też wkurzało mnie gdy musiałem np.nekromancje do władcy bestii dawać lub np ściana ognia zastępowała mi w księdze kulę ognia. Myślę że fani skłonni by byli nawet zapłacić(oczywiście skromne sumy) na rzecz tworzenia następnych modyfikacji, bo jak na razie wychodzi to twórcą bardzo dobrze tylko trochę wolno.

ocenił(a) grę na 10
deadpool260388

Dobry sposób, ale Wog miał tę zaletę, że ustawiało się co prawda na początku "milion" opcji, ale działały one na wszystkich mapach i można było o tym zapomnieć, a edytowanie każdej mapy jest trochę męczące. Za samo zrobienie angielskiej wersji językowej zebrali by sporą sumkę, tylko nie wiem czy Ubisoft by się nie przyczepił że zarabiają na grze do której on ma prawa.

Przypomniałem sobie kolejną zaletę Woga, a mianowicie łatwe edytowanie sojuszy.

ocenił(a) grę na 10
GuTeK_696

Przy dużych mapach gdzie armie miałem w legionach a sama gra trwała 20 miesięcy w grze oczywiście (mój rekord chyba) to tak nie przeszkadzało, Datki mogły by być dobrowolne i Ubisoft nic by nie mógł zrobić a fani i tak by wpłacali bo to co oni robią co mają w planach jest bardzo fajne.

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Ja też gorąco polecam ten dodatek. Znacznie lepiej i "ładniej" wykonany o WoGa, który jak dla mnie oprócz niechlujnych grafik był przekombinowany.

Podchodziłem dosyć sceptycznie do Hota bo wiadomo, co dobrego moga zrobić amatorzy i BARDZO pozytywne zaskoczenie, jak się okazuje.

Jest już wersja angielska i nie jest zbyt trudna w instalacji, działa dobrze. (na pewno nie wywala do pulpitu jak ten żałosny WoG)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones