PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 323
oceny
9,2 10 1 38323
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Grałem w to tyle godzin, że nie potrafię ocenić. Natomiast wiem, że pewien rówieśnik HoMM III bije
ją na głowę rozwiązaniami. Jest to gra Age of Wonders. Oferuje znacznie więcej możliwości. HoMM
to tak jakby gra planszowa z elementami strategii i taktyki. Natomiast AoW to przede wszystkim gra
strategiczna.

PX_9891

Masz rację. Jest dużo więcej gier, w których trzeba użyć logicznego myślenia. Heroes to strategia dla mas. Nie wymaga wyższej inteligencji, ALE stworzenia, miasta, natura są w niej niepowtarzalne. Przejście wszystkich kampanii to kilkadziesiąt godzin genialnej zabawy. Ja nigdy nie zapomnę misji z Crag Hagiem. Kirkor, Gelu, Sandro nie są wcale dużo gorsi. Grę polecam każdemu. Naprawdę rozwija umysł.

ocenił(a) grę na 10
Gimli_fw

Wyższej inteligencji jeśli się gra z komputerowym przeciwnikiem. Z człowiekiem to co innego... Chociaż oczywiście pod względem technicznym oferuje mniej ścieżek, to jednak osiągnięcie mistrzostwa nie jest takie łatwe. Najwięcej zabawy jest podczas wielkich decydujących bitew, gdzie czasem jeden ruch może przewyższyć szalę.

Gimli_fw

i wlasnie dlatego jest tka popularna ;) granie w strategie z komputerem to jak grać w warcaby z samym sobą. Zatem Twój arogument - gra dla mas - jest głupi :) Bo wlasnie dzieki jej grywalności i klimacie przebija nie jedną. Choćby nie wiem co. Do dziś są ligii, turnieje itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones