PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Nie tykać tej gry kijem, największy przereklamowany szajs przez słowiański naród stoi na 1-szym miejscu (kwiestia czasu nim fanboje zrobią multikonta żeby podnieść ocenę) przed takimi hitami jak fallout, baldurs gate, metal gear solid, the last of us, the walking dead. Ta gra stoi na poziomie wyścigów z płatków śniadaniowych, fabuła zaczerpnięta z serii książek "poczytaj mi mamo", grywalność zerowa, balans zerowy, jedyna dobra rzecz to przyjemna oprawa muzyczna ale i tak nie zapada w pamięć. Odradzam, szkoda miejsca na dysku na takie gnioty.

madrok_626

uwaga!nie odpisywać!nie czytać dalszych postów!Kolejny troll po wielu innych!!!!!powtarzam:nie odpisujcie!

hhhhggh

dla ciebie każdy człowiek kto napisze coś złego o hirołsach to troll ? wow

madrok_626

rzeczywiście,przepraszam,miałem zły dzień

ocenił(a) grę na 10
hhhhggh

to jest jeb*ny troll który już 10 komentarzem hejtuje tą grę

ocenił(a) grę na 10
madrok_626

dziękuję za twoją wypowiedź a teraz spier*alaj hejterze zasrany już 10 hejterski komentarz widzę związany z tą grą a w kwestii gier które wymieniłeś nie rozumiesz że jest różnica między przejściem 3 x kampani w 1 grze i ta gra ci się znudzi niż między tym że w heroes gram od wielu lat i dalej mi się ta gra nie znudziła ?

Kamilhugo517

Sklej tam wary stolcojadzie, jak ja grałem w gry, to ty się bawiłeś swoją moszną w kołysce

ocenił(a) grę na 10
madrok_626

jak ty grałeś w gry to ty miałeś 5 lat a ja 20 .....

Kamilhugo517

Pewnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones