PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

rankingu żadnego porządnego nie było, słyszałem różne głosy, najczęściej oczywiście przewijało się w wypowiedziach graczy Heroes 3, osobiście także zawsze uważałem tę grę za niedościgniony ideał.
Co się okazało? Rzeczywiście gracze uznają tę grę za najlepszą w historii.
Oczywiście można przytaczać argumenty w stylu, że baza gier jest na razie mała i głosów także jest za mało, aby ranking coś odzwierciedlał.
No więc ja obalam te argumenty: baza jest mała, ale zostały dodane gry najlepsze i zostały dodane produkcje nie z ostatniego dziesięciolecia, ale nawet te z początku powstawania gier. Głosów jest mało, ale skoro już na początku tworzenia rankingu Heroes mają ocenę 9,3 przy liczbie głosów (1. miejsce) 2,5 tys., górując w ich liczbie nad innymi, nowymi kultowymi grami, to ta gra spadnie chyba dopiero jak wyjdzie inna tak dobra gra.
Pozdro, uważam, że jest to świetne uniwersum na osadzenie jakiegoś serialu fantasy, ewentualnie filmu.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

(pierdnięcie)

użytkownik usunięty

Ale ten bączek to na tak, czy na nie? :D

ocenił(a) grę na 10

Mój fan szuka nowych tematów, a stare już porzucił.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) grę na 10

Odpisz koledze.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) grę na 10

A ja z ciebie leję.

ocenił(a) grę na 9
Mowiacy_do_reki

Czy trójka jest ideałem gry? Napewno jest blisko .
Mam kontr kandydata na 1 miejsce . Herosów wydano 3 w 1999 , a te gre w 2000 .Pochodzą z tego samego złotego okresu .
Nazywa sie Jagged Allianse 2 . Ma wiele wspólnego z Herosami ale też różni sie dość znacznie .
Podobieństwa :
Strategia turowa , unikatowi bohaterowie ,troszke podobna grafika 2d,podobny cel -zlikwidować przeciwnika .
Różnice :
Inne umiejscowienie czasowe - JA2 dzieje sie współcześnie ,gdzieś w nieistniejącym małym kraju ameryki łacińskiej.
Niestety albo stety niema w niej czarów ,są noże ,maczety i całkiem spory inny arsenał .
bARDZO WAŻNE -gra posiada całe mnóstwo rozszerzeń zrobionych przez fanów-programistów z całego świata podnoszących
różnorodność rozgrywki jak i poziomy trudności , setki jak nie tysiące godzin gry.Jest w wersji polskiej.
///
Naprawde wielu twierdzi że JA2 jest najlepszą grą jakakolwiek powstała , a jeszcze wiecej osób twierdzi że jest to bezwzględnie najlepsza strategia turowa świata .
Ja osobiście stawiam ją oczko wyżej niż Herosów w których grałem długo, 1-2 i 3 .....
Zachęcam do osobistego sprawdzenia , ps, filmiki z tube nie oddają nawet 20% grywalności i uroku .
Dłuższe opisywanie zabardzo niema sensu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones