PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 331
ocen
9,2 10 1 38331
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

daj se czlowieku spokój gra jest na pewno fajna ale wyszło już wiele innych duzo lepszych, wiedżmin 3 czy gta 5 zasługuje na pierwsze miejsce a nie starodawna gra do której ktoś lub grupa osób czuje sentyment, ośmieszacie tym samym filmweb jako opiniotwórczą stronkę. pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
ankha74

ej ej ej to jak ja lub inni fani oceniają grę to wyłącznie ich sprawa... ja osobiście uważam, że wiedźmin i gta nie jest lepsze od herosów, ale to moja sprawa. Jeśli ludzie uważają, że to herosy są najlepszą grą to nie wtryniaj się w ich opinię...a tak z ciekawości grałeś w tą grę ?

ankha74

Też tak uważam, nie rozumiem tego fenomenu Heroes 3, grałem w niego trochę godzin i jest fajną grą ale żeby pierwsze miejsce w rankingu? Jak na ten ranking trafia ktoś z poza naszego kraju to się pewnie łapie za głowę :)

ankha74

No faktycznie 25 000 "grupa osób". Idąc takim tokiem rozumowania, że to starodawna gra to lepiej od razu dajmy Wiedźminowi 1, bo za 5 lat się zestarzeję i wyjdą lepsze gry.

amatory85

no jesli 25 000 osób tkwi w zeszlym wieku jeśli chodzi o gry to faktycznie rady nie ma

ankha74

Nie podoba Ci się ? Ok, kwestia gustu. Ale to, że nie potrafisz dostrzec atutów to druga sprawa.
Nie pamiętam, która gra z taką frajdą dawała możliwość rozgrywki paru graczom na jednym komputerze. I Wcale nie trzeba było grać w trybie multiplayer, żeby dawała tyle samo wrażeń i satysfakcji.
Pomijam już świetną grywalność i to coś co przyciągało człowieka do monitora, at akże edycja/tworzenie map co praktycznie dawało nieograniczone możliwości dla graczy.

ocenił(a) grę na 10
ankha74

Nie zgadzam się. :)

ocenił(a) grę na 10
ankha74

Dla kogoś kto zaczyna zdanie z małej litery,ta gra jest pewnie zbyt trudna nawet na najniższym poziomie.

Burza27

powiedział co wiedział nie miał się czego czepić to się gramatyki pisania czepił...żal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones