PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608443}

Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade
9,1 18 468
ocen
9,1 10 1 18468
Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Do wszystkich, którzy twierdzą, że to najgorszy zamek:
1. Tani w rozbudowie, podstawowy poziom jednostek niemal wcale nie wymaga zasobów oprócz kamieni i drewna.
2. Świetne specjalności typu powstrzymywanie kontrataku, czy atak wszystkich wrogów dookoła albo odradzanie z popiołów.
3. Feniksy - po pierwsze to najszybsza jednostka w grze, przez co zawsze zaczyna się walkę, dzięki czemu możemy pierwsi rzucić czar(np. slow). Co więcej jest ich duży przyrost bo 4, a mając gdzieś w pobliżu ich siedlisko to mam już w sumie 7, bo +1 za external dwelling i 2+ w siedlisku, a 7 feniksów zniszczy 3 archanioły, smoki czy cokolwiek innego(razy 4 tyg mamy 28 Feniksów do 12 Archaniołów). Może statystyki feniksa są gorsze, ale nadrabia ilością.
4. Magia - szkoła magii umożliwia rozwinięcie świetnego magika, a po odkopaniu Gralla mamy do dyspozycji całą magię.

Jest tylko jeden minus - nie ma wyróżniającego się bohatera, w specjalności mają marne czary i jednostki, natomiast brakuje specjalności typu sorcery, armorer czy offense.

Gram w to od 15 lat, wiem co mówię, na turniejach zbierali ode mnie baty grając Zamkami, Lochami i Twierdzami. Mając 120 Feniksów 40 Archaniołów nie miało szans.

ocenił(a) grę na 7
prohibit

Słabo z matmą zgodnie z twoimi obliczeniami po 4 tygodniach jest 28 do 16 :>, ale do rzeczy
Słabościami confluxa są:
1. żywiołaki ziemi.. .do niczgo
2. żywiołaki ognia równie marne
3. barak "bohatera z konkretem specjalizacją"
4. magia niesprecyzowana nie wiem czego się spodziewać
5. z ilością fenixów przesadzasz(licz że 2;1 ale i to wątpliwe bo są słabe i padają w większych ilościach od przykładowego tytana/czarnego smoka) , a dwa mają wszystkie staty do niczego 120 fenixów uderza 60 behemotów (z kragiem) ile ptaków przetrwa ? 30 ?
pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
tomeekcz

4 feniksy plus jedno siedlisko +1 w zamku +2 w siedlisku w sumie 7/tyg 28/mies , nie wiem co nie tak u mnie z matmą, ale u Ciebie z czytaniem słabo :)

ocenił(a) grę na 7
prohibit

Dobra odpuszczę sobie głupie komentarze, po prostu ci i wykropkuje ....(razy 4 tyg mamy 28 Feniksów do 12 Archaniołów)....

ocenił(a) grę na 9
tomeekcz

To nie zmienia faktu, że conflux to ścisłe top jeśli nie najsilniejszy zamek ze wszystkich ;>
Sprawdź sobie różne turnieje itp, nie bez powodu conflux często jest całkowicie zbanowany.

Dealric

minus tego zamku. jest brzydki, nie czuję w nim prawdziwego klimatu heroesów III.

ocenił(a) grę na 10
prohibit

Obok Lochów , Bastionu i Fortecy- Wrota żywiołów to jeden z moich ulubionych zamków. :)

prohibit

To w to grywa się turnieje? Przecież ta gra jest kompletnie niezbalansowana.

prohibit

Conflux jest wykluczony z większości turniejów. Feniksy dzięki przyrostowi faktycznie są najpotężniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones