PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608729}
7,4 2 398
ocen
7,4 10 1 2398
Heroes of Might and Magic
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic

Witam, chciałem ostatnio odpalic sobie HoMM1 i z jakiegoś powodu po instalacji gra mi sie nie chce odpalić. Próbowałem na dwóch komputerach (pececie i lapku) i na obydwóch to samo, próbowałem wersję oryginalną, oraz ściągnietą z neta i także to samo.
Czy tu chodzi o błąd w grze uwarunkowany tym, że jest po prostu za stara i na nawych sprzętach nie chodzi ?

A gra oczywiście bardzo fajna, pamiętam z bardzo dawnych lat ;)
chętnie bym sobie przypomniał ją o ile coś z tego wyjdzie.

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

mnie uruchamia się na Viscie core2duo i geforce 9800gt. Zgodność z xp, uruchom jako administrator i wyjątek DEP

ocenił(a) grę na 7
Bloodbane

Działa pod Dosbox'em.

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Akurat mam starszy komp, ale na nim śmiga :) genialny, bajkowy klimat który pamiętam z dzieciństwa...

Bruce_Lee

Jaką masz wersję, normalnie sobie kupiłeś w sklepie ostatnio czy masz wersję z lat 90. W ogóle interesuje mnie czy stare gry normalnie chodzą na nowych komputerach? Bo jestem zielony w to.

ocenił(a) grę na 7
Mowiacy_do_reki

Ja kupiłem normalnie w Empiku, Złotą EDYCJĘ Heroes I-III z dodatkami.

Bloodbane

Dzięki wam, a tak się rozleniwie i zamiast poszukać samemu, to jest edycja I-IV albo I-V?

ocenił(a) grę na 7
Mowiacy_do_reki

Jak narazie się nie spotkałem. Jest edycja I-III + dodatki, edycja IV + dodatki i edycja V + dodatki. Mam wszystkie x)

ocenił(a) grę na 10
Mowiacy_do_reki

mam jeszcze wersję z CD-Action, numer bodajże 02/2001 :)

ocenił(a) grę na 5
Bloodbane

Ja miałem jakąś wersję na płycie, jakąś starsza i o dziwo mi poszła. Jak ściągałem z neta to też nie chciała ruszyć.

Grę nawet skończyłem, smieszna trochę, Minotaur w bikini i fajne włoski goblina :P

XP, Geforce 8800GT, najnowsze stery, 2GB RAM i hulało aż miło. Spróbuj przez DosBoxa, to jest magiczny programik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones