PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607092}
7,6 4 213
ocen
7,6 10 1 4213
Hitman: Codename 47
powrót do forum gry Hitman: Codename 47

Hey gralem w 1,2,3,4,5. Jedynka była ok i mnie zaintrygowala.. Co prawda grałem kiedyś najpierw przez krótka chwilę w 2 u kolegi i tak mi się spodobała że chciałem zacząć od 1. Była ok wiadomo znacznie mniej grywalna od 2. Gdy doszedłem po 1 do 2 i przeszedłem ja byłem w niebo wzięty gra po prostu piękna... Gdy potem grałem w 3 a grałem nie długo po przejściu jedynki.. Rozczarowałem się strasznie.. (negatywnie. ) gra graficznie lepsza od 2 trzeba to przyznać! Ale powtórki z 1, misję nie trzymające się kupy... Nie, nie tego oczekiwałem. Ale chciałem grać dalej, przyszedł czas na krwawa forsę, szczerze powiem że rozczarowanie było ogromne! (Pozytywnie,) gra przeszła wszystkie moje oczekiwania i z martwych wstanie na końcu gdzie na początku myślałem że to już koniec, genialne!!! W rozgrzeszenie grałem z miłą chęcią choć nie było tak powalające jak 2 i 4 to było znacznie lepsze od kontraktów! I fajnie się grało. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones