PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607095}

Hitman: Krwawa forsa

Hitman: Blood Money
8,1 6 992
oceny
8,1 10 1 6992
Hitman: Krwawa forsa
powrót do forum gry Hitman: Krwawa forsa

Mam 2 pytania dotyczące tego tematu. Przeszedłem dopiero pierwszą (właściwie szkoleniową) misję i chciałbym się dowiedzieć gdzie jest po misji zapisana ranga przejścia. Czy to jest ten nagłówek gazety np. "Kasownik zabił..."? I czy mógłby ktoś wypisać jakie są wszystkie rangi? Chodzi mi jednak o listę w polskim tłumaczeniu gry, gdyż w necie znajduję tylko angielskie, a np. "Kasownik zabił" nie pasuje do żadnego określenia rangi w języku angielskim:)

ocenił(a) grę na 9
Vincent02

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale (jeśli dobrze pamiętam) to po pierwszej misji nie pokazuje się żaden ekran z dokładnymi statystykami (tzn. liczba ofiar, wzbudzonych alarmów, zdemaskowań, ranga, np. cichy zabójca). Jest tylko ten artykuł w gazecie. Po kolejnych misjach pojawiają się już konkretne informacje i ranga + artykuły prasowe. Tylko, że nigdzie się chyba te dane nie zapisują, jeśli więc przejdziesz dalej to nie będziesz mógł potem sobie sprawdzić, w której misji osiągnąłeś jaki wynik. A co do poszczególnych rang to spójrz tu - http://hitman.gram.pl/hitman_blood_money__system_rang.html ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones