Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Absolution

2012
7,8 6 223
oceny
7,8 10 6223
1 499
chce zagrać
powrót do forum gry Hitman: Rozgrzeszenie
  • pachomir ocenił(a) tę grę na: 6

Nie wiem czy nowe podejście do gameplayu to dobre rozwiązanie...

• jukatos ocenił(a) tę grę na: 9

pachomir Gra stała się uncje prostsza i casuolowa, to raczej plus. Bo nie każdy ma czas i zapał,aby męczyć się z misją 20 razy jak w wypadku pierwszych hitmanów. Za to nadrabia efektywnością nie tracąc uroku starych hitmanów.

• użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 9

jukatos bez przesady, straciła większość uroku starych hitmanów, i zagraj na najwyższym poziomie trudności zobaczysz jaka casualowa, o mało szlag mnie nie trafił z powodu idiotycznych rozwiązań, systemu przebrań, liniowe małe poziomy, to największa porażka, rzuć kością albo radiem, zobacz filmiki na youtubie jak przechodzi się na perfekta absolution - obnaża to w całości porażkę nowego gameplaya

Nie wiem, nie grałem na najwyższym poziomie. Widziałem jak gościu to robi, ja tego nie używałem. Jednak, gościu z youtube widać, że zna tą grę 2 100%.
    Zgodzę się w jednym, że są małe poziomy, ale za to jakie. Graficznie cudeńko, zawsze się coś dzieje.

• użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 9

jukatos graficznie jest bardzo dobrze, nowe mechaniki są też bardzo dobre, bo szczerze to stare hitmany wydają się nieco archaiczne jednak jako całość coś nie zagrało, grałem na najwyższym poziomie i gra była frustrująca, jest zdecydowanie za dużo fabuły, która na dodatek nie jest najwyższych lotów, nigdy zresztą nie była ( był to pewien urok), różnica między starymi a nowym jest taka, że w starych czułeś się jak wilk pomiędzy owcami, ale musiałeś działać dyskretnie, bo padałeś od jednego strzała, zaś absolution to prawie strzelanka, zaś motyw skradania jest zbyt dominujący ( pasuje jako uzupełnienie, ale nie jako głowna nuta gry, są lepsze skradanki), było kilka dobrych poziomów: chinatown, te ulice gdzie miałeś zabić tych 4 kretynów i dopaść lenny'ego (epilog jego historii też spoko), pole kukurydzy,ale to mało na kilkanaście poziomów

Mi się większość poziomów podobała jak i cała gra. Naprawdę trudno się czegoś w tej grze przyczepić.

• sajgon87 ocenił(a) tę grę na: 7

jukatos Do muzyki bym się przyczepił. Słychać brak Jespera Kyda. Fabuła jest słabiutka. Poza tym to naprawdę dobra gra. To wciąż jest Hitman, tyle że nieco inny.