PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744332}
8,2 9 789
ocen
8,2 10 1 9789
Horizon Zero Dawn
powrót do forum gry Horizon Zero Dawn

Poprostu BOMBA

ocenił(a) grę na 10

Początek troche nudnawy Ale później to już tylko WOW.Epicki klimat , Grafika nie z tej Ziemi , Rewelacyjna Muzyka i PRZEPIĘKNA BOHATERKA . Obok Wiedźmina 3 i Fallouta 4
to jeden z moich ulubionych tytułów .
Poprostu gra roku

ocenił(a) grę na 10
Saminator_2016

Ja się zgadzam

ocenił(a) grę na 10
Saminator_2016

Majstersztyk! Zawsze patrzyłam jak gra mąż, teraz sama zaczęłam. Gra petarda

Saminator_2016

Ja nie mam konsoli tylko PC więc nie zagram dlatego z ciekawości pytam się: skąd się wzięły te wielkie maszyny i jak upadła cywilizacja?

ocenił(a) grę na 10
Rockman92

UWAGA SPOJLER. NIE GRAŁEŚ/AŚ NIE CZYTAJ



Upadek cywilizacji powstał na skutek Ataku roju "złych"maszyn pochłaniających biomase .
Czyli wszystko od ludzi bo powietrze.
Jednak ludzie opracowali plan jak uratować gatunek ludzki i Ziemie.Po całkowitym wyniszczeniu Ziemi i jej mieszkańców Sztuczna inteligencja Gaja posługująca się zwierzęco podobnymi maszynami które miały za zadanie teraformować Ziemię aż będzie ona znów zdatna do życia.Pozdrawiam

Saminator_2016

Ooo to ciekawe bardzo, dzięki.

ocenił(a) grę na 5
Rockman92

Ja właśnie grałem przez kilka dni na kompie i w połowie ukończenia gry mnie znudziła.Strasznie monotonna,dużo paplaniny bohaterów,mozolne walki z robotami.Właśnie tylko po co te roboty ?,o wiele lepiej jakby zamiast nich twórcy zrobili normalnych przeciwników,walka z zwierzakami i normalnymi ludźmi,a nie jakieś wymysły mechaniczne.Jeszcze star Treka w tej grze zabrakło.To już lepsza o wiele była gra o podobnym schemacie pt.Far Cry Primal,chociaż była bardziej naturalna.No cóż zobaczyłem główną bohaterkę tego dzieła i od razu skojarzyła mi się z Larą C.Liczyłem więc na świetną grę w stylu TR.Niestety to nie było nawet w połowie tak dobre.

ocenił(a) grę na 7
Saminator_2016

Dla mnie gra 7.5/10. Poprawna, bezpieczna, ale bez szału. Zbyt casualowa.
Fabuła zbyt sztampowa. Na dodatek styl graficzny, animacje, mechaniki
to prawie kopiuj/wklej z W3 podobnie jak UBI skopiował to do najnowszych Asasynów.
Wszystko w grze polega na zabijaniu co szybko bywa nużące.
Do tego w 2017 roku wyszła dość podobna gra na wielu polach Elex, ale bardziej oldschoolowa.

Jako sanboks to raczej średnia półka i nic ponadto. Do najlepszych sanboksów
"Horizon Zero dawn" nie ma startu jak dla mnie, a ok 35 przechodziłem.

Najlepsze sandboksy jakie znam to:
Gothic 2 Noc Kruka + ogromny mod Returning 2.0 + Alternative Balance - ok 300 godz.
TES-Morrowind +dodatki +  paczka modów Overhaul 3.0 - ok 300 godz.
Wiedźmin 3 + dodatki + mody graficzne - ok 130 godz.
Red Dead Redemption 2 - ok 130 godz.
TES-Skyrim + dodatki + ok 520 modów - ok 300 godz.
Kingdom Come-Deliverance z dodatkami - ok 110 godz.

Liderem oczywiście G2NK z Returning 2.0 + Alternative Balance czyli najmocniej zmodowana gra video. Modderzy pracowali od 2005-2017 nad Returning 2.0 i ok 2 lata nad Alternative Balance.
A teraz szykowany jest dubbing PL do tego z prawdziwymi aktorami.
Gra ulepszona i rozbudowana pod każdym względem. Z gry akcji z elementami rpg na 60 godzin zrobiono z niej rasowe rpg na 300 godzin z ulepszonymi zaletami Gothicowymi oraz wdrożono do niej wszystkie zalety Morrowindowe.
Wiesiek 3 prawie pod każdym względem gorszy od tak mocno zmodowanego G2NK i
sprawia wrażenie jednowymiarowej gry akcji z elementami rpg.
A taki Horizon Zero dawn nawet nie startu do W3.

ocenił(a) grę na 7
returner

A co do gry roku to w 2017 były znacznie lepsze gry od Horizon Zero dawn np:

Divinity - Original SIn II - spolszczenie dostała dopiero w 2018

NieR Automata - spolszczenie fanowskie powstało dopiero w 2020

Persona 5 - brak spolszczenia

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - brak spolszczenia, ale ma mało tekstu

Saminator_2016

Zgadzam się. Dla mnie 10/10. Przeszedłem tą gierkę na PC na poziomie średnim. Dla mnie to najlepsza gra w jaką do tej pory grałem na PC - znacznie lepsza pod kątem fabuły, niż Wiesiek 3, który czasem przynudzał.
Mam nadzieję, że wyjdzie 2 część tej świetnej gry. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones