PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659325}
8,3 3 594
oceny
8,3 10 1 3594
Hotline Miami
powrót do forum gry Hotline Miami

tragedia...

ocenił(a) grę na 4

nie pojmuje skad taka wysoka ocena. o ile nie mam nic przeciwko minimalistycznej grafice, tyle nie moge
zrozumiec czemu tam musi byc taka pikseloza! wiem, ze ma to przywolywac gry z lat 80tych - i spoko - ale
mogli dla chetnych dodac jakies "svga". sterowanie jest do bani, sam ekran konfiguracji cholernie niejasny! z
kwadrans probowalem dociec o co tam chodzi. biorac pod uwage trudnosc w sterowaniu postacia (i jeszcze
ten bialy celownik, ktory czesto zmywa sie z otoczeniem i po prostu go nie widac) gra jest cholernie trudna!
giniemy non stop, po kilkadziesiat razy zanim sie uda ukonczyc chapter! frustruje to nieziemsko! przez to gra
nie jest dla mnie zadna rozgrywka a jedynie wkurza. jedyne plusy to - jakby nie bylo - bardzo dobry klimat i
genialna muzyka... sam gameplay to porazka.

born2run

Albo jesteś już za stary, albo brak ci refleksu, albo nie potrafisz planować swoich działań i idziesz na pałę (nie spełniając dwóch pierwszych warunków). Dla mnie gameplay jest świetny, ginie się często ale i wraca często. I w przeciwieństwie do demons souls nie trzeba pakować postaci (nie wiem jak jest w darkach, ale w demonach trudność polegała na tym, że żeby zabić silniejszego trzeba było godzinami nabijac lvl na słabszych... to jest dopiero nuda)., a jedynie przemyśleć swoje ruchy i je w miarę szybko wykonać.

ocenił(a) grę na 7
born2run

Za 1000 śmierci masz trofeum więc nie narzekaj na dedy :3

ocenił(a) grę na 10
born2run

Na pewno wiek nie ma tu nic do rzeczy.
To jedyna gra w której ginąc 1989 raz nie rzucam "ku..." tylko "haha"...
A jestem bardzo nerwowym i wygodnym graczem.
Sterowanie genialne.
Grafika genialna.
Muzyka genialna.
Klimat genialny.
Nawet babole mi nie przeszkadzają....

ocenił(a) grę na 10
born2run

Grafika jest świetna, ba nawet na 46` bardzo przyjemnie się to ogląda. Sterowanie zarówna na PC jak i padzie wymaga trochę treningu, potem nie ma problemu z kontrolą postaci. O dźwięku i grywalności nic nie będę pisał bo to oczywiste. Jeśli chodzi o trudność, to Hotline Miami ma to do siebie, że z każdą śmiercią gracz chce więcej. Można przechodzić grę powoli i ostrożnie, ale mi najwięcej funu daje szybka rozgrywka, robienie kombosów i dobre timingi. Jasne, zginę z 100 razy podczas jednego chaptera, ale satysfakcja z własnego skilla i dobrej oceny gwarantowana. A umieranie nie wkurza bo:
- jest integralną częścią tej gry
- szybki respawn nie wytrąca z rytmu
- umieramy dlatego że daliśmy dupy, gra nie traktuje nas jak debili i nie trzyma za rączkę
HM trochę przypomina mi Dark Souls, tylko że jest z 100x intensywniejsze, w takich sesyjkach po 30 min/ godzinkę gra ideał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones