PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608620}
7,4 2 534
oceny
7,4 10 1 2534
Jade Empire
powrót do forum gry Jade Empire

Jak w temacie. Szukałem czegoś podobnego, ale na niewiele się to zdało. Chodzi mi o taki
podobny klimat, najlepiej RPG, z ciekawą fabułą i questami. Na Jade Empire 2 raczej nie ma co
liczyć, więc trzeba szukać czegoś innego :)

ocenił(a) grę na 7
Bemol17

No wszystko BioWare. Ja po Jade wzięłam się za Mass Effect. Od razu uprzedzam by jak sięza to zabierać wstrzymać się na dwójce i nie grać w 3 a jeśli już to w rozszerzoną wesję.

RyksaMedlin

No ja właśnie teraz śmigam w Mass Effect, pierwszą odsłonę. Nie ma źle, chociaż np JE wywarło na mnie większe wrażenie. Jestem typem gracza, dla którego głównym czynnikiem gry nie musi być mega grafika, ale klimat i fabuła :) Nie mniej ME jest grą dobrą, jestem na trzeciej planecie i czekam jak sytuacja się rozwinie. Dzięki za wskazówkę dotyczącej "trójki" :)

ocenił(a) grę na 7
Bemol17

Właśnie fabuła ME jest świetna, bardzo lubię romanse i znajomości, w JE przeszkadzało mi to, że nie ma głosu głównego bohatera, więc nie mogłam się z nim 'zaprzyjaźnić się'.

RyksaMedlin

Hmm... źle sformułowałem zdanie. To była tylko taka wzmianka jakie gry do mnie trafiają, ale nie powiedziałem że fabuła ME jest słaba. Na pewno działa na jej korzyść, chociaż też nie jestem w stanie stwierdzić tego dokładnie bo jestem w trakcie grania.

ocenił(a) grę na 8
Bemol17

macie coś jeszcze?

Bemol17

Na PC nie ma aż tylu tych gier, klimat Orientu raczej niespotykany, ale prędzej czy później wszyscy natrafiają na klasyki RPG jak Gothic,Risen,Morrowind,Oblivion,Skyrim, by przjeść do FPS z fabułą jak seria Half-Life, Mass Effect, KOTOR, w bajkowym klimacie mamy RPG Kingdom of Amalur, Fable, a bardziej gotycko i zręcznościowo Darksiders 1i 2. Z klimatu post apo Fallout, Metro Redux,Lost Planet( część 3 piękny klimat). No i oczywiście nie można nie wspomnieć osławionego choć w mojej ocenie nieco przereklamowanego Wiedźmina

ocenił(a) grę na 9
Bemol17

Morrowind to zachodni RPG umieszczony we wschodnich klimatach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones