PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611707}
8,4 1 496
ocen
8,4 10 1 1496
Jagged Alliance 2
powrót do forum gry Jagged Alliance 2

dobra gra ..

ocenił(a) grę na 10

Ale świetna i naprawdę klimatyczna robi się dopiero po odpaleniu wersji ,, Wildfire '' ;P Naprawdę polecam ;).

ocenił(a) grę na 10
plaZmus92

Najlepiej to skorzystac z moda 1.13 - fantastico ! Na wildfire tez mozna, ale zawsze uwazalem ze jest przekombinowany, tak jak urban chaos. Oryginalne mapki sa najlepsze, a mod 1.13 nic nie zmienia w mapkach ani fabule - ale ilosc zmian jest ogromna. W sumie bez niego nie bylbym w stanie juz grac w podstawowa wersje. Nowy system ekwipunku jest chyba najwieksza zmiana, nie mowiac juz o tym, ze czlowiek moze sobie spersonalizowac tak rozgrywke jak tylko chce... Naprawde - kto nie probowal niech to zrobi, instalacja jest prosta, a mozliwosci ogromne. Po 1.13 juz nigdy nie wrocicie do postawowej wersji gry ;) Ktora tez jest oczywiscie super, ale 1.13 to jak dodanie Messiego do Barcelony.

ocenił(a) grę na 10
kozas15

Ja szukałem właśnie realizmu i usunięcia tych ,,rocket rifle '' ... Dzięki za naprwoadzenie , ten mod to naprawde fajna sprawa . Faktycznie można sobie wszystko skonfigurowac , i ta ilośc broniiiiii ;D i multi !!! Jesxczed raz dzięki . Sorry , że dopiero teraz odpisałem , pozdrawiam !

ocenił(a) grę na 10
plaZmus92

Wildfire byłby super, gdyby nie nowe postacie najemników, strasznie działają na nerwy, nie wyglądają na najemników i ich teksty są żałosne. Nie ma też paru najbardziej klimatycznych żołdaków, jak np Gus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones