PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609527}
7,8 1 893
oceny
7,8 10 1 1893
Killzone 3
powrót do forum gry Killzone 3

8.6 tylko tyle?!? ....

ocenił(a) grę na 10

Przedwczoraj kupiłem sobie ps3 (co prawda składałem się do zakupu już kilka tygodni, ale tak jakoś wyszło) i do tego chciałem kupić jakiś dobry fps, myślałem nad Black ops, ale go nie było ;/ więc wziołęm killzone 3 ( w jedynkę grałem jeszcze na czarnulkę i gra była iście soczysta) wiec pomyślałem czemu nie? Więc wziąłem i............... NIEŻAŁUJĘ!! W życiu takie arcydzieło nie grałem!!!! (grałem w Cod3, Cod4 na kompie, w Blacka, w Quake4) ale te gry wszystkie wymienione mogę tylko possać killzonowi 3!! Gra to mistrzostwo świata! Pierwsza gra na Ps3 i już takie wrażenia, grafika epicka, dźwięk cuudeńko, bronie, postacie, mistyczna apokaliptyczna wojna coś wspaniałego! Polecam 100000000000000000000000000/10 ocena 8.6 to zdecydowania za niska!

ocenił(a) grę na 10
Spinel

Podpisuje się pod tym. Maprawde klasyk. Polecam również Uncharted 2 i tryb multiplayera. Choć to świeży tytuł ale naprawde dał rade.

użytkownik usunięty
Spinel

To odpal sobie jeszcze Killzone'a 2 - również na ps3. Wg mnie lepsza część, różnicy w grafice itp aż tak wielkiej nie zauważysz.

ocenił(a) grę na 2
Spinel

Więc polecam serie Resistance.

ocenił(a) grę na 9
Spinel

To był również mój pierwszy FPS na PS3. I chociaż wolę tego typu gry osadzone w czasach II wojny światowej to Killzone 3 powalił mnie na kolana. POLECAM!

użytkownik usunięty
Spinel

W 3D ta gra wymiata choć za dużo filmików przerywających akcję.

użytkownik usunięty

Daję jednak notę 7/10 wkurzające jest to iż zamiast człowiek poświęcić się graniu ogląda w dużej mierze przerywniki w postaci filmików co bardzo irytuje, poza tym rozumiem PGI 18 ale mogli by sobie darować te wieczne przekleństwa w tej grze lub je po prostu ograniczyć... mam ogromny niedosyt ze względu właśnie na małą ilość poświęconego czasu na bawienie się tą akcją, gra zbyt krótka i okraszona niepotrzebnymi wstawkami, a także urwana akcja typu CD nastąpi (jak w jakimś serialu). W części II przynajmniej było jakieś konkretne zakończenie w postaci ubicia Visariego.

ocenił(a) grę na 10

Single to tylko epicki dodatek. Prawdziwa gra zaczyna się w sieci. :)

użytkownik usunięty
Spinel

Też prawda ale ja jak na razie w sieci gram w Killzone II aby w końcu zdobyć wszystkie trofea :)

ocenił(a) grę na 10

powodzenia :)

ocenił(a) grę na 9
Spinel

Gra wyśmienita ! Najlepsza cześć ! O niebo lepsza od poprzedniej ! A zapomniałem ,dubbing został poprawiony na lepsze :) Te soczyste przekleństwa ......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones