PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611198}
8,0 5 097
ocen
8,0 10 1 5097
L.A. Noire
powrót do forum gry L.A. Noire

Cisza

ocenił(a) grę na 10

La noire miało być hitem. Wyczekiwana, głośno zapowiadana gra. Reklama jak gta 4. A jednak mało gameplayów, o tej grze się nie mówi. Myślę, ze została niesprawiedliwie potratkowana, w przeciwienstwie do mafii 2 nie wycinano z niej gry dla dlc.

ocenił(a) grę na 10
maciek_72_2

W sumie gra ma ponad rok. Ludzie po prostu wolą gry akcji typu GTA, nie lubią gier w których trzeba myśleć więc L.A. przypadła do gustu głównie fanboyom Rockstara.

ocenił(a) grę na 6
nakati_snake

Dla mnie L.A. Noire to przygodówka po prostu, a jeśli idzie o ten gatunek to zdecydowanie wolę je w klsycznej konwencji 2D z rysowaną grafiką.

maciek_72_2

mało osób w nią gra może dlatego, że nie ma spolszczenia ? osobiście zagrałem z 2 misje, ale bez spolszczenia nie mam zamiaru grać dalej...

ocenił(a) grę na 8
maciek_72_2

U nas gra jest mało popularna, bo nie ma spolszczenia. To ma wyjść na szczęście w ciągu kilku miesięcy. Grę posiadam przeszedłem pierwszą misję, ale wolę poczekać na spolszczenie by w pełni cieszyć się fabułą.

ocenił(a) grę na 10
sebogothic

oj nie zawiedziesz sie ;>

ocenił(a) grę na 10
sebogothic

Z tego powodu uczymy się języków :p

ArturH

Pewnie. Ale tutaj trzeba być z językiem nieźle obytym, zwłaszcza gdy pojawia się "slang". Diabeł tkwi w szczegółach.
Osobiście czekam na owo mityczne spolszczenie aczkolwiek wątpię aby wyszło w tym roku. Ta gra jest pod tym względem przeklęta.

maciek_72_2

Najdziwniejsza rzecza jest, iz ja, co bez spolszczenia nie potrafie sie nigdy wczuc w fabule gry (co nie znaczy ze jestem laikiem jezykowym), to tutaj bez problemu sobie radze, pomimo slangu (we've got a stiff here)... Po prostu w grze jest prosty i logiczny jezyk, a cutscenki dodaja nie tylko klimatu, ale i zrozumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones