PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618961}

LEGO Harry Potter: Lata 5-7

LEGO Harry Potter: Years 5-7
7,6 2 343
oceny
7,6 10 1 2343
LEGO Harry Potter: Lata 5 7
powrót do forum gry LEGO Harry Potter: Lata 5-7

Jestem w domu Syriusza Black'a i na samej górze jest strych. Siedzi tam Hipogryf i nie wiem jak mam się tam dostać. To jest misja w której musisz szukać przedmioty chowane przez stworka.

ocenił(a) grę na 9
areczek_wierny

Która część filmu?

ocenił(a) grę na 9
grzegorzszuba

Najlepszy sposób to wejść na YouTube znaleźć walkthrough i znaleźć misje, której nie możesz przejść.

grzegorzszuba

Piąta część filmu.
Grałeś wogóle w tę grę?

ocenił(a) grę na 9
areczek_wierny

Taaaaak... to bardzo łatwa misja, pokombinuj trochę, jeżeli teraz jest Ci ciężko to następne misje mogą Ci sprawiać jeszcze większy problem.

grzegorzszuba

Ja przeszedłem całą grę, ale muszę się wrucić do misji w której przebywam w domu Black'ów. To jest ta misja gdzie zaczyna się najpierw w kuchni, potem na korytarzu schodami do góry (trzeba znaleść klamkę schowaną przez stworka), a na końcu pomagasz Syriuszowi przy drzewie genealogicznym.
I właśnie w tym domu na samej górze na strychu siedzi Hipogryf i mam tam coś do zabrania. Próbowałem już wszystkiego i nic.

ocenił(a) grę na 7
areczek_wierny

Napisałem poradnik do tej gry, zapraszam na GOL. Co do zadania, musisz wrócić na parter. Wychodzisz z kuchni, ale nie wchodzisz na górę, po lewej stronie masz windę. Wybierasz silną postać i ciągniesz za pomarańczową klamkę. Wskakujesz do windy i jesteś u góry.

filmowy_Qzik

Już to znalazłem sam ale dzięki.

ocenił(a) grę na 7
areczek_wierny

Domyśliłem się, w końcu pytałeś o to dwa tygodnie temu. Napisałem z myślą o potomnych również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones