PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697560}

LEGO Hobbit

LEGO The Hobbit
7,5 1 772
oceny
7,5 10 1 1772
LEGO Hobbit
powrót do forum gry LEGO Hobbit

Poradzcie

ocenił(a) grę na 6

Nie wiem, którą grę lepiej kupić. Czy ,,LEGO Przygoda gra video" czy ,,Lego Hobbit"? Powiedzcie przede wszystkim w, której występowało więcej błędów. Oraz troszkę o grze.

ocenił(a) grę na 10
Rafalino_1000

Zdecydowanie Hobbit. Lego Przygoda trochę przynudza. Jeśli chodzi o błędy to ja w tej i w tej nie miałem zbyt dużo. Czasami postać gdzieś się zablokowała ale wystarczyło tylko ją zabić kimś innym. W Hobbicie jest duży otwarty świat, ciekawe zadania poboczne i fajniejsze misje. Jeśli jesteś fanem filmu lub książki to jeszcze lepiej wpływa na odbiór gry. Polecam tez Lego Władca Pierścieni.

ocenił(a) grę na 6
Kjcdudbjsdv

LEGO Władcę pierścieni mam i grałem już. A co do LEGO Hobbita. Bardzo dziękuję za odpowiedź, bo bardzo mi się to przyda. I jestem fanem filmów oraz książki. A na czym grasz, bo ja gram na PC.

ocenił(a) grę na 10
Rafalino_1000

Ja też na PC.

ocenił(a) grę na 10
Rafalino_1000

LEGO Hobbit. Moim zdaniem to jedna z lepszych gier LEGO, ale i tak LEGO Władca Pierścieni jest moją ulubioną.

ocenił(a) grę na 6
OpiMaster

Dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) grę na 8
Rafalino_1000

Zdecydowanie Hobbit.

ocenił(a) grę na 9
Rafalino_1000

Hobbit! Lego Movie to koszmar.

ocenił(a) grę na 10
Rafalino_1000

Wolę Hobbita ale Lego Movie też jest fajne.

Rafalino_1000

Lego Hobbit lepszy,Lego Przygoda to najgorsza gra Lego.

Rafalino_1000

Moi synkowie również lubią te figurki. Mają ich kilka. Wszystkie kupiliśmy tutaj mini-figurki pl. Polecamy i sklep i zabawki. Są naprawdę super.

ocenił(a) grę na 7
Rafalino_1000

Lego hobbit dużo lepszy polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones